Flappy Bird je jedna z najpopulárnejších hier za posledný rok a podpísala pod niekoľko rozbitých iPhonov či iPadov, ktoré používatelia z nervzity jednoducho hodili o zem. Každý, kto hru hral, sa im určite nečuduje, no pokiaľ iPhony a iPady nestačili, po novom majú možnosť “skúsiť” rozmlátiť aj automat s touto hrou!

Flappy Bird Automat!

Herné automaty majú stále svoje čaro a už po niekoľko desaťročí si držia dobré zisky. Pokiaľ ponúkajú dobré hry, sú aj mega úspešné a tento takým určite bude. Čínsky výrobca sa totiž rozhodol, že fenomenálny úspech Flappy Bird prenesie aj do herných automatov (zo začiatku iba v Číne) a tak budú mať fanúšikovia tejto hry možnosť rozbiť okrem svojich iPhonov či iPadov aj podobný automat. Teda, budú mať možnosť sa o to minimálne pokúsiť, keďže sám výrobca tvrdí, že je naozaj odolný. Na ovládanie poslúži jedno jediné tlačítko a okrem toho, koľko ste nahrali, vy bude automat zobrazovať aj skóre najlepších hráčov sveta + najlepších hráčov za posledných 24 hodín. Je vraj len otázkou času, kým príde aj do ostatných zemí. Zdá sa teda, že úspech Falppy Bird ani zďaleka nekončí!

- Reklama -

Flappy Bird automat - svetapple.sk
Flappy Bird automat – svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.