Prednedávnom sme vám priniesli správu o tom, že v továrňach Foxconn nahradia pracovníkov roboti. Dnes sa však objavila správa, že títo roboti, alebo lepšie povedané „Foxboti“ budú len pomáhať pri výrobe iPhonu 6!

Len drobná pomoc pri výrobe iPhone 6

Dnes sa objavili informácie, že Foxboti poslúžia v továrni Foxconn len ako akási pomocná ruka súčasným zamestnancom. Malo by ísť predovšetkým o jednoduchú robotu, ako napríklad skrutkovanie niektorých častí, prenášanie komponentov, či finálne vyhladzovanie zariadenia. Tieto roboty by mali predovšetkým pomáhať a zároveň zvyšovať kvalitu výrobkov, produkovaných Foxconnom. Aj vďaka nim by mali byť iPhony a vlastne všetky zariadenia, ktoré táto továreň vyrába o úroveň kvalitnejšie ako doteraz! Prvým smartfónom, ktorý by mal byť vyrábaný za asistencie Foxbotov bude práve pripravovaný iPhone 6.

fsadfers-Final-Goal-Is-1-Million
Práve takto by mali Foxboti vyzerať! – svetapple.sk

 

zdroj:macrumors.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.