Je jasné, že Samsung musí predstaviť novú vlajkovú loď s revolučným dizajnom, no hlavne dobrým výkonom a výhodnou cenovkou. Nový model bude navyše ponúkať omnoho exkluzívnejší dizajn, ako jeho predchodca. Samsung Galaxy S6 údajne unikol na internet a my si môžme pozrieť, ako tento skvost vyzerá na prvých, neoficiálnych fotografiách!

Konkurencia pre iPhone

Je jasné, že Samsung musí začať so sebou niečo robiť, keďže mizerné predaje z minulého roka môžu naznačovať veľké problémy juhokórejského giganta v budúcnosti. Nový model S6 má byť preto „kultúrnym šokom“ oproti svojmu predošlému modelu a to ako po stránke hardweru, tak aj po stránke dizajnu. Ten ponúka kovové telo a niektoré prvky, ktoré nájdeme aj na našich iPhonoch.

Samsung Galaxy S6 - svetapple.sk
Samsung Galaxy S6 

Aj keď sa v spoločnosti zrejme naozaj snažili, podľa nášho názoru sa im stále nepodarilo nadobudnúť dojem exkluzivity. Pokiaľ je to, čo môžme vidieť na fotografiách model Galaxy S6, tak určite nevyzerá tak dobre ako iPhone. Samozrejme nejdeme tu teraz znevažovať Samsung a ide len o náš subjektívny názor. iPhone 6 jednoducho vyzerá lepšie (aspoň podľa nás) a Samsungu sa tak nepodarilo úplne to, o čo sa zrejme jeho dizajnéri pokúšali. Samozrejme, aby sme len nekritizovali, nová vlajková loď vyzerá určite exkluzívnejšie, ako predošlý model, no stále jej jednoducho niečo chýba.

Samung Galaxy S6 - svetapple.sk
Samung Galaxy S6

 

1.marec

Oficiálne predstavenie tohto zariadenia je už prakticky na spadnutie a prvý marec, kedy by sme ho mali uvidieť v Barcelone na mobilnom veľtrhu sa nezadržateľne blíži. Uvidíme teda, ako Galaxy S6 dopadne, každopádne vyzerá lepšie ako Galaxy S5, je to veľký posun v pred! Čo si o S6 myslíte vy, páči sa vám?

Samsung Galaxy S6 - svetapple.sk
Samsung Galaxy S6 

 

 

Prečítajte si tiež  Problémy vo výrobe môžu spôsobiť, že nový iPad bude meškať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.