Spoločnosť Samsung má v ponuke aj smartfóny, ktoré sú cenovo dostupné a pri tom technologicky stále zaujímavé. Kým Apple vám v rámci ľudovej voľby ponúkne iPhone SE 3, v Samsungu si môžete kúpiť model Galaxy A54, ktorý sa teraz predáva za extrémne nízku cenu. Ani sa nečudujeme, že je na Slovensku taký úspešný. Patrí medzi najpredávanejšie zariadenia u nás.

Tento smartfón má 6,4″ AMOLED s vysokým rozlíšením až 2340 x 1080 pixelov, 120 Hz obnovovacou frekvenciou a maximálnym jasom na úrovni 1 000 nitov. Dokonca v ňom nájdete aj integrovaný skener odtlačkov prstov. Náročných spotrebiteľov poteší ochrana voči vode a prachu v rámci normy IP67 a tiež prítomnosť Gorilla Glass 5 na prednej aj zadnej strane.

Tento solídne postavený smartfón sa v čase uvedenia na trh predával za 489 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 282 €. To je o približne 130 € menej, než koľko by ste zaplatili za o rok starší a vizuálne podstatne menej atraktívny iPhone SE 3. generácie. Potešil by vás síce výkonnejším čipom, ale to je asi tak všetko.

Samsung Galaxy A54
Zdroj: YouTube / TechLine (snímka obrazovky + úprava redakcie)

V „ľudovom“ Samsungu Galaxy A54 nájdete Android 14 s nadstavbou One UI. Fanúšikov fotografie poteší aj trojica snímačov v zadnej časti. Hlavný má až 50 Mpx, ultraširokouhlý 12 Mpx a taktiež je tu 5 Mpx snímač na makro zábery. Telefón má aj kvalitnú 32 Mpx prednú kameru, ktorá je vhodná na videohovory.

Fantastická je aj konektivita vďaka podpore Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 či NFC, ktorá vám umožní Samsungom Galaxy A54 platiť. Čerešničkou na torte potom zostáva obrovský 5 000 mAk akumulátor s dlhou výdržou batérie a podporou bezdrôtového nabíjania.

Samsung Galaxy A54
Zdroj: YouTube / TechLine (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Toto všetko je vcelku solídny kus technológie dostupný za veľmi rozumnú cenu. Samsung Galaxy A54 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 282 €, čo by bola veľká škoda nevyužiť. Perfektne môže zastúpiť aj úlohu firemného telefónu.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Koľko bude stáť Apple Car? Odhady hovoria o rozumnej čiastke
Môže ťa zaujímať
- Reklama -