Game of Thrones je jednoznačne jeden z najpopulárnejších seriálov súčasnosti a stavíme sa, že aj na našom webe máme nespočetné množstvo jeho fanúšikov. Práve tento celosvetovo známy seriál sa natáča ďalej a HBO práve vypustilo úplne prvý trailer k jeho už 6. sérií. Hocí má celý trailer len minútu dvadsať a skutočne neukazuje príliš veľa záberov, je skvelý a dá sa povedať, že ide o takú predzvesť toho, že 6. séria bude rovnako vydarená ako tie ostatné! 

Game of Thrones, prvý trailer k 6. sérií!

Práve teraz sme rozmýšľali, čo k celému tomuto traileru dodať, no uvedomili sme si, že všetko sme už spomenuli vo vyššie napísaných riadkoch. Práve preto sa pohodlne usaď, zhasni si v izbe, zapni plnú kvalitu a pozri si oficiálny trailer k tvojmu obľúbenému seriálu.

- Reklama -

Len dodáme, že premiéra série je naplánovaná na 24.4.2016, čo je približne za dva mesiace. No, budú to veľmi dlhé dva mesiace, ale očividne sa môžeme tešiť na vysokú kvalitu a skvelý scenár. Tak čo, dostal ťa trailer? Tešíš sa na novú sériu Game of Thrones? My veľmi!

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here