Game of Thrones je jednoznačne jeden z najpopulárnejších seriálov súčasnosti a stavíme sa, že aj na našom webe máme nespočetné množstvo jeho fanúšikov. Práve tento celosvetovo známy seriál sa natáča ďalej a HBO práve vypustilo úplne prvý trailer k jeho už 6. sérií. Hocí má celý trailer len minútu dvadsať a skutočne neukazuje príliš veľa záberov, je skvelý a dá sa povedať, že ide o takú predzvesť toho, že 6. séria bude rovnako vydarená ako tie ostatné! 

Game of Thrones, prvý trailer k 6. sérií!

Práve teraz sme rozmýšľali, čo k celému tomuto traileru dodať, no uvedomili sme si, že všetko sme už spomenuli vo vyššie napísaných riadkoch. Práve preto sa pohodlne usaď, zhasni si v izbe, zapni plnú kvalitu a pozri si oficiálny trailer k tvojmu obľúbenému seriálu.

Len dodáme, že premiéra série je naplánovaná na 24.4.2016, čo je približne za dva mesiace. No, budú to veľmi dlhé dva mesiace, ale očividne sa môžeme tešiť na vysokú kvalitu a skvelý scenár. Tak čo, dostal ťa trailer? Tešíš sa na novú sériu Game of Thrones? My veľmi!

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here