Ak hľadáte kvalitne spracované inteligentné hodinky od renomovaného výrobcu, ktoré majú plnú senzorovú výbavu a zároveň perfektnú výdrž batérie na jedno nabitie, práve ste ich našli. Garmin Instinct 2X Solar sú medzi Slovákmi veľmi populárne a čo je ešte lepšie, teraz na ich nákupe môžete veľmi slušne ušetriť.

Garmin Instinct 2X Solar sú vhodné pre mužov aj pre ženy a samozrejme ich môžete spárovať s iOS aj Androidom. Ich dizajn sa spolieha na veľmi odolnú konštrukciu, ktorá spĺňa normu americkej armády MIL-STD 810G a taktiež je odolná voči vode až v rámci normy 100 M (10 ATM). Transflektívny MIP displej s uhlopriečkou 1,1″ a solárnym nabíjaním vám zobrazí všetky dôležité informácie a s hodinkami môžete aj platiť pomocou technológie NFC (Garmin Pay). Samozrejmosťou je aj celá paleta špičkových senzorov, o ktorých si viac napíšeme nižšie.

Poďme sa však pozrieť na cenu týchto hodiniek, ktoré sú ako stvorené pre športovo založených používateľov. Toto zariadenie spoločnosť Garmin oficiálne predáva za 449 €, avšak vy ho po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 390,6 € s DPH. Je to ponuka, ktorú sa určite oplatí využiť, nakoľko Garmin Instinct 2X Solar sú špičkový produkt, ktorý si kupujete na niekoľko rokov. Takéto zvýhodnenie až na úrovni 60 € je preto zaujímavé.

Čo sa týka senzorovej výbavy, tak v tejto oblasti sú Garmin Instinct 2X Solar absolútne vynikajúce. Majú snímač srdcovej frekvencie aj oxymeter, ktorý vám skontroluje hladinu kyslíka v krvi. Okrem toho sú však vybavené aj krokomerom, akcelerometrom, barometrom či snímačom okolitej teploty. Garmin Instinct 2X Solar majú aj GPS a dokážu vám sprístupniť navigáciu. Taktiež vám vypočítajú spálené kalórie, zmerajú úroveň stresu či odsledujú spánkovú aktivitu. Samozrejmosťou je tiež množstvo športových režimov, ako napríklad beh, cyklistika, fitness, plávanie, tenis a podobne.

Obrovskou prednosťou Garmin Instinct 2X Solar je výdrž batérie. Vďaka veľkému akumulátoru, úspornému displeju a solárnemu nabíjaniu zvládnu fungovať až 65 hodín na jedno nabitie v rámci bežného používania. Garmin však hovorí aj o maximálnej výdrži, ktorá môže údajne dosiahnuť až 960 hodín (40 dní). Hodinky by ste však v takomto prípade museli používať len veľmi sporadicky.

Ak sa vám teda Garmin Instinct 2X Solar zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 390,6 € s DPH. Ani sa nečudujeme, že na Slovensku ide o tak obľúbenú voľbu. Vzhľadom na to, čo tieto špičkové hodinky od renomovaného výrobcu dokážu sa ich nákup za tieto peniaze jednoznačne oplatí.

Prečítajte si tiež  Kúpte si Apple Watch Seires 8 v zľave a ušetríte kopu peňazí

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -