Ak si chcete užiť svoje obľúbené filmy a seriály na čo najväčšej obrazovke, máme pre vás jeden tip. Obrovský televízor od TCL s 85″ uhlopriečkou (215 centimetrov) si teraz môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Vďaka jeho rozmerom svoju obývačku premeníte na malé kino.

Toto zariadenie sa spolieha na vysoké 4K Ultra HD (3840 × 2160 px) a technológiu QLED, vďaka čomu vám dokáže zabezpečiť vysokú kvalitu obrazu. Diváci sa budú tešiť z mimoriadne živých farieb a tiež vysokých kontrastov. V praxi to znamená, že čierna bude naozaj čiernou a nie sivou tak, ako na lacnejších LCD paneloch.

Zaujímavé je, že aj keď má uhlopriečka tejto 85″ TV viac, ako 2 metre, jej cena je na relatívne rozumnej úrovni. Spoločnosť TCL začala jej predaj pred rokom na sume 2 199 €, no dnes túto TV môžete po kliknutí na tento odkaz získať už za 1 199 €. To je úspora na úrovni 1 000 € za produkt, ktorý vám bude verne slúžiť extrémne dlhú dobu. Z nášho pohľadu tu preto nie je nad čím rozmýšľať.

TCL TV 85" zľava
Zdroj: TCL

Medzi ďalšie výhody tejto TV patrí operačný systém Google TV, vďaka ktorému získate jednak jednoduché používateľské rozhranie ale aj možnosť inštalácie aplikácií ako sú Netflix, Voyo, Disney+ či apky od vašich televíznych operátorov priamo z obchodu Play. Na sledovanie vašich obľúbených TV staníc už nebudete potrebovať dodatočný set-top box.

Za zmienku tiež stojí prítomnosť technológie HDR10 / HDR10+, Dolby Vision či Dolby Atmos, vďaka čomu sa dočkáte nie len kvalitného obrazu, ale aj zvuku. V neposlednom rade má táto TV vynikajúcu konektivitu cez 3x HDMI, 2x USB, LAN, Bluetooth či Wi-Fi. Ak sa vám teda obrovský 85″ TV od TCL páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 1 199 €. Je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda odmietnuť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Google Maps sa dostali na Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -