Čínsky výrobca smartfónov, ktorý sa preslávil tým, že zažaloval Apple za to, že ukradli jeho dizajn GooPhonu i5, keď ho Číňania predstavili len týždeň pred predstavením originálneho iPhonu 5!

Rozumný výkon za rozumnú cenu

Zdá sa, že čínsky výrobca, ktorý sa označuje na zadnej strane včeličkou namiesto jablka, to zobral naozaj vážne a opäť predstavil „svoju“ verziu iPhonu 6 ešte pred jej oficiálnym uvedením na trh. Tá je však omnoho kvalitnejšia a prepracovanejšia ako Wico i6, ktorý sme vám priniesli prednedávnom. Práve tým sa môže hrdiť tento smartfón, kedže práve GooPhone patrí medzi tých „prestížnejších“ výrobcov duplikátov a ich výrobky majú naozaj kvalitu.

GooPhone-i6
GooPhone i6 si budete môcť kúpiť od prvého augusta. – svetapple.sk

Výkon

Na rozdiel od Wico i6 ma GooPhone o niečo menší výkon. Stará sa oň štvorjadrový procesor MTK 6582, ktorý disponuje 1 GB pamäte RAM. Aj displej má horšie rozlíšenie, iba 960×540, čo je vzhľadom na dnešnú dobu veľmi málo. GooPhone však má aj svoje svetlé stránky. Jednou z nich je napríklad 13 megapixelový zadný fotoaparát a 5 megapixelový predný. Celú túto zaujímavú konfiguráciu podškrtla naozaj výborná cena. Tá čje len 150 amerických dolárov, čo je v danej kategórii veľmi atraktívna ponuka!

maxresdefault
Minuloročná replika GooPhone i5S bola takmer na nerozoznanie od predlohy! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.