Ako uvádza Macrumors, v Číne sú už k dispozícii falošné puzdrá pre všetky štyri prevedenia iPhoue 14, ktoré sa svojim dizajnom a balením snažia napodobniť originálne produkty od spoločnosti Apple. Puzdrá zdieľal ako prvý na svojom Twitteri leaker Majin Bu, pričom ako môžete vidieť na záberoch nižšie, ich farby a prevedenia vyzerajú skoro rovnako, ako oficiálne silikónové obaly od Apple.

Konkrétne sú dostupné pre štyri nové smartfóny, ktorých predstavenie prebehne v septembri. Jednotlivo ide o iPhone 14 (6,1″), iPhone 14 Max alebo Plus (6,7″), iPhone 14 Pro (6,1″) a iPhone 14 Pro Max.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Netreba zabúdať, že originály puzdier sa predávajú so vstavaným systémom MagSafe a zároveň ich Apple nebalí do neekologickej plastovej krabičky. Namiesto toho používa recyklovateľný papier.

Každopádne, repliky vyzerajú natoľko dôveryhodne, že určite oklamú niektorých zákazníkov spoločnosti Apple. Môžu byť však vyrobené z nekvalitných materiálov a poväčšine sú podozrivo lacné.

V Číne majú výrobné formy pre kryty na iPhone 14 

falošné kryty pre iPhone 14 s logom spoločnosti Apple
Zdroj: Twitter / Majin Bu

Aj keď by to malo byť tajné, kovové výrobné formy sa často dostávajú do dodávateľského reťazca spoločnosti Apple skôr, aby mohli certifikovaní výrobcovia priniesť svoje príslušenstvo pre nový iPhone hneď po uvedení na trh. V opačnom prípade by vývoj a dizajn krytov trval podstatne dlhšie.

Aby toho nebolo málo, známy leaker „DuanRui“ dnes zdieľal na svojom Twitteri jednu takúto kovovú formu pre iPhone 14 Pro, ktorá ukazuje, o koľko väčšia má byť tento rok zadná sústava fotoaparátov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -