Pokiaľ veľa cestujete alebo holdujete akčným športovým zážitkom, určite by sa vám hodila aj kvalitná akčná kamera, na ktorú by ste si vedeli všetko zachytiť. Je síce pravda, že to zvládne aj váš iPhone a ponúkne vám vysokú kvalitu záberov, no predsa ide skôr o smartfón a jeho odolnosť sa s GoPro Hero 11 Black nedá ani porovnávať. Túto kameru teraz získate v zľave za fantastickú cenu. Po technologickej stránke je veľmi dobre vybavená.

GoPro Hero 11 Black nemá problém s natáčaním videa do rozlíšenia 5,3K pri zachovaní 60 FPS a ak si chcete zábery trochu spomaliť, využiť môžete 4K rozlíšenie pri 120 FPS alebo klasické 1080p rozlíšenie až pri 240 FPS. GoPro Hero 11 Black disponuje aj špičkovou stabilizáciou obrazu HyperSmooth 5.0, vďaka ktorej nebudú vaše videá vôbec roztrasené. Takisto tu nájdete dotykový LCD displej a taktiež predný selfie displej, s ktorým sa vám budú lepšie natáčať videá samého seba. Spomenúť tiež musíme prítomnú vodeodolnosť aj bez použitia špeciálneho krytu. GoPro Hero 11 Black zvláda takto ponor až do hĺbky 10 metrov!

No a aká je cena tejto akčnej kamery? Bežne sa predávala za pomerne mastných 549 €, čo zďaleka nie je málo peňazí. Po kliknutí na tento odkaz ho však kúpite už za 391 €, vďaka čomu na nej príjemne ušetríte. Získate špičkové zariadenie na zaznamenávanie zážitkov, ktoré vám vydrží ešte veľmi veľa rokov.

Kúpiť si už môžete aj GoPro Hero 12 Black. Je o málo drahšia 

GoPro Hero 12 Black
Zdroj: GoPro

Pokiaľ sledujete dianie v technologickom svete, pravdepodobne vám neuniklo, že na trh už od 13. septembra prišla aj akčná kamera GoPro Hero 12 Black, ktorá sa pomerne dosť podobá na svoj predošlý model. Nové zariadenie dokáže natáčať video v rovnakom rozlíšení ako GoPro Hero 11 Black a taktiež má rovnaký 1 720 mAh akumulátor. Napriek tomu je jeho výdrž pri 5,3K (60 FPS) dvojnásobná. Nepredstavuje len 35 minút záznamu, ale až 70 minút. Toto môže veľa zákazníkov oceniť.

Aby toho nebolo málo, ku GoPro Hero 12 Black si môžete za 109,99 € kúpiť nový objektív Max Lens Mod 2.0, vďaka ktorému bude zariadenie schopné zaznamenávať namiesto normálnych 156 stupňov až 177 stupňový záber pri plnohodnotnom 4K rozlíšení a 60 FPS. Takisto sem pribudla možnosť nahrávania zvuku súčasne aj cez mikrofón, ktorý sa nachádza vo vašich Bluetooth slúchadlách.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Za 30 minút začne Apple Event Wonderlust, kde uvidíme iPhone 15 / 15 Pro a Apple Watch Series 9 / Ultra 2

GoPro Hero 12 Black má k dispozícii aj aktualizovanú stabilizáciu HyperSmooth 6.0 + AutoBoost či funkciu Horizon Lock. No a cena? Aj keď táto kamera ponúka slušné vylepšenia, v skutočnosti nie je až o toľko drahšia. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite od 445 €, čo je len o cca 50 – 60 € viac, než za koľko sa predáva predchodca. Sami však musíte vedieť, čo sa vám oplatí viac. Rozhodnutie teda nechávame na vás.

Nezabudni tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdeš viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžeš pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -