GTA V oslavuje už 7. rokov a stále ide o veľmi zábavnú záležitosť, ktorá zamestnáva milióny hráčov po celom svete. Napriek tomu by si však už možno zaslúžila hodnotného nástupcu. Podľa všetkého si však na neho bude musieť počkať až do roku 2023. Práve vtedy je naplánované predpokladané vydanie GTA VI.

GTA VI príde až v roku 2023

Najnovšie informácie prezradila samotná spoločnosť Take-Two (pod ktorú spadá Rockstar Games a 2K Games). Tá očakáva, že v priebehu 12-mesačného obdobia (končiaceho 31. marca 2024), minie na marketingové aktivity približne 89 miliónov amerických dolárov. Vďaka analýze vieme, že sa jedná o dvojnásobok ročného marketingového rozpočtu, ktorý Take-Two štandardne plánuje.

Podľa mnohých zahraničných internetových protálov a analytikov tento krok nenaznačuje nič iné, ako príchod nového GTA VI. Niečo podobné sa stalo už dávnejšie, pred predstavením Red Dead Redemption 2. Take-Two takisto zverejnilo čísla a neskôr oznámilo hru, takže to celé zapadalo do seba. Momentálne nám neostáva nič iné ako čakať na prvé oficiálne správy ohľadom GTA VI. Hra by mala byť podľa všetkého veľkolepá.

GTA V prišlo ešte v roku 2013, takže jeho nástupca tu bude prítomný až o 10. rokov neskôr. To je mimoriadne dlhá doba. Za celé obdobie sa môže výrazne zdokonaliť grafika, rozšíriť prostredie a svet, pridať obrovské množstvo možností atď… V podstate sa už nevieme dočkať, ako vývojári opäť prelomia hranice a ukážu nám jednu z najlepších hier, aké boli kedy predstavené. Čo očakávate od GTA VI vy? Napíšte nám do komentára.

GTA VI príde až v roku 2023. Prezradili to predpokladané náklady na marketing.
GTA VI príde až v roku 2023. Prezradili to predpokladané náklady na marketing.
Prečítajte si tiež  Tieto štyri funkcie ukradol iPhone 15 zariadeniam s Androidom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.