Zrejme nebudeme ďaleko od pravdy, keď napíšeme, že reproduktor Harman & Kardon Aura Studio 3 je zariadením s ikonickým dizajnom, ktoré obľubujú fanúšikovia spoločnosti Apple po celom svete. Vďaka jeho kompaktným rozmerom vám môže robiť radosť doma i na cestách.

A hoci je jeho cena za normálnych okolností vysoká, my vám ukážeme, ako ho môžete získať na Alze v šialenej zľave. Harman & Kardon Aura Studio 3 nájdete za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku po kliknutí na tento odkaz.

Zatiaľ čo prakticky všetci predajcovia predávajú Harman & Kardon Aura Studio 3 za 299 € – čo je pravdepodobne jeho odporúčaná maloobchodná cena, vy môžete ušetriť.

Alza totiž spustila vianočnú akciu s názvom Vianočné trháky, pri ktorej ponúka na vybrané produkty až 20 % zľavu. Harman & Kardon Aura Studio 3 je jedným z nich a s kódom „VIANOCNETRHAKY20“ bude stáť len 239,12 €! Tak na čo ešte čakáte? Aktuálne ceny za Harman & Kardon Aura Studio 3 si môžete pozrieť tu.

Upozornenie: Akcia je skladovo aj časovo obmedzená. Platí teda, kto skôr príde, ten skôr berie. Pokiaľ ste tento článok navštívili a kód nefunguje, je možné, že predajca už akciu neponúka. 

Duchovný nástupca zariadenia iSub z roku 1999

Harman Kardon iSub
Zdroj: Apple

Pokiaľ sa pozriete na tvar Harman & Kardon Aura Studio 3, pravdepodobne vám okamžite pripomenie legendárny iSub z roku 1999, na ktorom tento výrobca spolupracoval so spoločnosťou Apple.

Zariadenie navrhol bývalý šéf dizajnu Apple Jony Ive a použil pri tom číry plast, vďaka ktorému získalo unikátny a ľahko zapamätateľný dizajn. Už v roku 1999 podporovalo pripojenie prostredníctvom štandardu USB ku vtedy aktuálnemu iMacu G3.

Duchovný nástupca Harman & Kardon Aura Studio 3 sa dá samozrejme prostredníctvom Bluetooth napojiť na akékoľvek zariadenie. Hodí sa teda na doma, večierky ale napríklad aj na výlety, kde viete, že sa zdržíte dlhšie.

Kvalitný zvuk, ktorý si zamilujete 

Maximálny výkon reproduktora činí až 130 W a z osobných skúsenosti vieme napísať, že kvalita prehrávania Harman & Kardon Aura Studio 3 je vďaka integrovanému zosilňovaču na mimoriadne vysokej úrovni. Frekvencia reproduktoru má rozsah od 45 do 20000 Hz.

Spomenúť sa tiež hodí možnosť napojiť do reproduktora aj klasický 3,5 mm jack či kombinovať jeho funkcie so službami Spotify alebo Apple Music.

Upozorňujeme ale, že technológie, ktoré obsahuje Harman & Kardon Aura Studio 3 niečo vážia. Je to presne 3,6 kg, čo určite nie je málo. Za tú kvalitu to ale stojí. Harman & Kardon Aura Studio 3 kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here