Dostupné akčné kamery sa stali súčasťou našich každodenných životov už zhruba pred desiatimi rokmi. Pokiaľ športujete, chodíte na výlety alebo si skrátka chcete sem tam niečo natočiť, dokážu vám verne poslúžiť aj v tých najextrémnejších podmienkach. A čo je na tom najlepšie? nie sú ani extra drahé. Pokiaľ si kúpite GoPro v zľave, môžete krásne ušetriť.

V prípade, že hľadáte šikovnú akčnú kameru a nepotrpíte si na tom, aby šlo o ten najmodernejší model, dobrou voľbou môže byť staršie GoPro Hero 9 Black, ktoré je na dostupné veľmi lacno od cca 360 €. Aktuálne najlepšie ponuky na Slovensku nájdete tu.

Za túto cenu dostanete 20 MP fotoaparát, možnosť natáčania až 5K videa, dokonalú stabilizáciou HyperSmooth 3.0, výkonné funkcie a odolný vodotesný dizajn. Aj keď ide o model z roku 2020, veríme, že drvivej väčšine zákazníkov bude za níženú cenu stačiť. Nie všetci sú totiž profesionálni kameramani či strihači…

Oplatí sa aj GoPro Hero 10 Black

GoPro Hero 10 Black
Zdroj: Expertreviews

Ak by ste nechceli kupovať dvojročnú kameru, zaobstarať si môžete aj o generáciu novšiu verziu GoPro Hero 10 Black. Toto zariadenie za rozumnú cenu ponúka revolučný procesor GP2, vďaka čomu zvláda natáčanie videa v rozlíšení až 5,3 K a to všetko s vyššou snímkovou frekvenciou.

Budúci majiteľ kamery sa tiež môže tešiť na väčšie, až 23 MP fotografie, kvalitnejšie zábery v horších svetelných podmienkach, stabilizáciu HyperSmooth 4.0 a veľa ďalšieho. No a cena? Nakoľko už taktiež nejde o úplnú novinku, zariadenie môžete na Slovensku získať za príjemných 429 €. Je to však adekvátny príplatok, ktorý sa dá tolerovať. GoPro Hero 10 Black kúpite aktuálne za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Ani vlajková loď GoPro Hero 11 Black nie je extrémne drahá 

GoPro Hero 11 Black
Zdroj: GoPro

Na záver tu máme poslednú generáciu GoPro Hero 11 Black z roku 2022, ktorá je považovaná za vlajkovú loď aktuálnej ponuky, od čoho sa odvíja aj cena. Zariadenie je ešte drahšie, no okrem 5,3K videa (60 FPS) ponúka aj najväčší 24,7 MP snímač či najdokonalejšou stabilizáciou obrazu s označením HyperSmooth 5.0.

GoPro Hero 11 Black ponúka aj špeciálne funkcie AutoBoost a Horizon Lock, ktoré zaisťujú vaše doteraz najplynulejšie a najúžasnejšie zábery či špeciálne nočné efekty. No a cena? Tá je najvyššia, no stále nie „nezaplatiteľná“.

Za najmodernejší hardvér totiž zaplatíte „iba“ 489 €, čo zas nie je tak zásadný príplatok v porovnaní s GoPro Hero 10 Black a dokonca ani dvojročnou kamerou GoPro Hero 9 Black. Ak chcete získať GoPro Hero 11 Black, pozrite si najlepšie ponuky slovenských predajcov.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 2 sú aktuálne najlepšie slúchadlá od Apple. Po zľave na nich ušetríte

Nutné je tiež zmieniť, že toto zariadenie vám vydrží niekoľko dlhých rokov, takže ho nebudete musieť vymieňať. Aj preto sa nákupu nemusíte obávať. Oplatí sa.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here