Garmin sa už roky nezameriava len na špičkové navigačné technológie. Firma si našla ďalšie zastúpenie v sektore inteligentných hodiniek a fitness trackerov, v ktorom sa jej neuveriteľne darí. Pokiaľ chcete špičkový hrudný pás, ktorý je na Slovensku číslo jedna, máme pre vás tip. Garmin HRM-Pro Plus kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu a spoločnosť vám bude robiť pri akejkoľvek športovej aktivite, ktorú vykonávate.

Pri tomto druhu produktu je dôležitá v prvom rade odolnosť. Aj preto vás poteší, že má solídnu konštrukciu a vďaka norme 50 M (5 ATM) mu neublíži ani ponorenie do bazéna. Rovnakou prioritou pri hrudnom páse by mali byť technológie, ktoré sa v ňom nachádzajú. Garmin HRM-Pro Plus má napríklad akcelerometer so schopnosťou sledovať váš pohyb, či zisťovania detailov ohľadom vaše bežeckej techniky. Nevyhnutnou súčasťou takéhoto zariadenia je aj snímač na meranie tepovej frekvencie. Ten slúži na presné meranie počtu spálených kalórií a iných zaujímavých dát.

No a cena? Hrudný pás od spoločnosti Garmin síce nie je lacný, no našťastie je celkom dobre dostupný. Bežná cena tohto šikovného zariadenia štartuje na úrovni 129 € s DPH, avšak vy ho môžete mať vďaka zľave oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva za 102,9 € s DPH, vďaka čomu na hrudnom páse krásne ušetríte. Nevieme však garantovať, ako dlho bude ešte táto výhodná ponuka k dispozícii. Ak teda chcete hrudný pás Garmin a zároveň naplánujete míňať príliš veľa peňazí, s nákupom neváhajte.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

To, čo vás v prípade takéhoto produktu určite zaujíma je, ako sa vlastne nabíja. Nie, neskrýva sa v ňom žiaden vstavaný akumulátor, no namiesto toho budete približne raz za trištvrte roka meniť klasickú gombíkovú batériu CR2032, ktorej cena sa pohybuje na úrovni od 1 – 3 €. Rovnaký systém použil aj Apple vo svojom AirTagu. Výhodou je fakt, že hrudný pás vám môže vydržať vďaka tomu dlhšie, nakoľko nemá pevne vstavaný akumulátor, ktorý by časom degradoval.

Samozrejmosťou je pás (na ktorom je umiestnený snímač) z príjemného mäkkému materiálu, ktorého hrúbku si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb. Používanie je vďaka tomu maximálne pohodlné. Zariadenie sa potom spolieha na bezdrôtové pripojenie ANT+ a Bluetooth, no najlepšie funguje s aplikáciou Garmin Conncet. Ak, ale chcete, viete si ho samozrejme spárovať aj s inými fitness zariadeniami.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Pokiaľ sa vám táto šikovná „fitness“ pomôcka zapáčila a chcete získať presnejšie dáta, ako zo svojich inteligentných hodiniek, voľba Garmin HRM-Pro Plus je z nášho pohľadu ideálna. Toto zariadenie kúpite v zľave po kliknutí na tento odkaz už za 102,9 € s DPH a keďže vám bude slúžiť dlhé roky, myslíme si, že je to veľmi fér ponuka. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Nokia Magic Max má stáť za znovuzrodením legendy. Dostane gigantickú batériu a displej, ako iPhone 14 Pro Max

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -