Spoločnosť Garmin patrí medzi najväčších výrobcov inteligentných hodiniek na svete. Niet sa pritom čomu čudovať, keďže jej zariadenia sú technologicky nabité a perfektne sa používajú nie len s iOS ale aj Androidmi. Ak radi športujete a chcete získať ešte presnejšie výsledky o svojej aktivite, vo výbave by vám nemal chýbať ani hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus. Je to asi najlepšia technológia na pravidelné sledovanie tepovej frekvencie a dynamiky behu s množstvom funkcii, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vytúžené ciele.

Keďže je tento produkt momenátlne možné kúpiť za výbornú cenu. Začnime s ňou a potom budeme pokračovať tým, čo táto technológia ponúka. Garmin HRM-Pro Plus predáva samotný výrobca za 129 €, čo nie je málo ale ani extra veľa peňazí. Po kliknutí na tento odkaz ale zobrazíte ponuky, kde hrudný pás získate už od 105 €. Ušetríte teda krásnych 24 €, ktoré si môžete užiť úplne iným spôsobom.

Garmin HRM-Pro Plus dokáže poskytnúť presné dáta pre tréning vonku, v hale aj vo vode. Okrem toho môže Garmin HRM-Pro Plus vďaka zabudovanému akcelerometru sledovať váš pohyb aj počas behu a zaznamenávať tak detailné informácie o vašej technike a celkovom výkone. Získať takéto dáta už od 105 € sa určite oplatí. Najmä ak to myslíte vážne.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Garmin HRM-Pro Plus sa pripája bezdrôtovo pomocou ANT+ a Bluetooth. S jeho pamäťou na záznam dát pri použití v rámci plávania alebo v hale, môžete analyzovať svoje výkony a sledovať pokroky veľmi pohodlným spôsobom.

Ma neskutočnú výdrž batérie a perfektne sa nosí 

Zdroj: Garmin

Vodotesné prevedenie pásu Garmin HRM-Pro Plus s certifikáciou 5 ATM zabezpečuje, že ho môžete bez obáv nosiť aj počas vyššie spomínaného plávania alebo pri iných vodných športoch. Výdrž batérie je neuveriteľná, pretože dosahuje až 1 rok! Upozorňujeme však, že zariadenie nie je možné nabíjať. Používa totiž klasický vymeniteľný gombíkový akumulátor CR2032 rovnako, ako AirTag od Apple.

Pružný a mäkký popruh s nastaviteľnou dĺžkou zabezpečuje, že Garmin HRM-Pro Plus sedí na vašom tele pohodlne a bezpečne. S jeho synchronizáciou s aplikáciou Garmin Connect a kompatibilnými fitness zariadeniami určite nebudete mať problém, nakoľko ju výrobca vyladil do posledných detailov.

Garmin HRM-Pro Plus je teda skvelým spoločníkom pre každého, kto sa chce zlepšiť vo svojom tréningu. Jeho funkcie vám pomôžu získať presné informácie o vašom tepovom rytme a dynamike behu, aby ste mohli lepšie kontrolovať svoj výkon a sledovať svoj pokrok. Navyše je aj vodeodolný. Najlacnejšie ponuky na jeho nákup nájdete tu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -