Spoločnosť Garmin nevyrába iba vynikajúce navigačné systémy či inteligentné hodinky, ale aj ďalšie príslušenstvo pre športovo aktívnych používateľov. Patrí sem aj hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus, ktorý má mimoriadne presné senzory a teraz ho kúpite za výhodnú cenu. Je to neoddeliteľný spoločník pri každej vašej fitness aktivite.

Toto zariadenie je, ako stvorené do interiéru, exteriéru a vďaka vodeodolnosti 50 M (5 ATM) mu neublíži ani bazén. V jeho útrobách sa skrývajú rôzne technológie, ako napríklad akcelerometer so schopnosťou sledovať váš pohyb, či zisťovania detailov ohľadom vaše bežeckej techniky. Taktiež je tu samozrejme meranie tepovej frekvencie, pomocou ktorého budete schopní presne určiť počet spálených kalórií a ďalších dôležitých dát.

Cena tohto príslušenstva nie je vysoká, pretože ho Garmin štandardne predáva už za 129 €. Vzhľadom na to, čo všetko dokáže a v akých náročných podmienkach ho je možné používať to považujeme za dobrú ponuku. Vy však Garmin HRM-Pro Plus kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 96,7 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Poslúži vám roky a ak sa bojíte, že by to nevydržala jeho batéria, tak pre vás máme dobrú správu.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Nie je tu totiž žiadne vstavaný akumulátor, ale vymeniteľná gombíková batéria CR2032 (totožná s tou, ktorá sa nachádza v AirTagu). Napriek jej drobným rozmerom sa môžete tešiť na neuveriteľnú výdrž, ktorá môže dosiahnuť pokojne aj rok. Je to preto, lebo hrudný pás spotrebuje len veľmi malé množstvo energie.

Dĺžka hrudného pásu Garmin HRM-Pro Plus sa dá jednoducho nastaviť a navyše vám vďaka mäkkému materiálu, z ktorého je zhotovený, nebude nepohodlné ani jeho nosenie na hrudi. Zariadenie sa spolieha na bezdrôtové pripojenie ANT+ a Bluetooth. Najlepšie samozrejme funguje s aplikáciou Garmin Conncet, no spárovať ho viete aj s inými fitness zariadeniami. Len si pre istotu overte, či ho naozaj podporujú.

Ak sa vám teda toto športové príslušenstvo zapáčilo, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 96,7 €. Z nášho pohľadu ide o super výber, najmä ak ste športovo zameraní používatelia, prípadne sa chcete začať trochu viac venovať svojej telesnej aktivite. Rozhodnúť sa, ale musíte sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 kúpite za rekordne nízku cenu: Je to špičkový smartfón, ktorému nič nechýba
Môže ťa zaujímať
- Reklama -