Kvalitné bezdrôtové slúchadlá nie sú nikdy na zahodenie. Kedysi boli tieto zariadenia drahé no dnes môžete získať dobrý produkt za rozumnú cenu. Ak ste fanúšikmi spoločnosti Apple, určite sa automaticky pozeráte po AirPods Pro 2. generácie. Ich problémom je ale cena, ktorá atakuje šialené hodnoty. Oveľa rozumnejšou alternatívou preto môžu byť Huawei FreeBuds 5i, ktoré teraz kúpite za zvýhodnenú cenu. Oproti AirPods Pro 2 ušetríte ohromné peniaze.

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 5i boli predstavené v lete minulého roka, takže sú zhruba rovnako staré, ako ich priamy konkurent od spoločnosti Apple. Ich súčasťou je uzatvorená konštrukcia s certifikáciou IPX4, vďaka ktorej im neublíži pot, prach a ani dážď, keď s nimi pri športovaní náhodou zmoknete.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá je aj bez zvýhodnenia viac ako priaznivá. Huawei FreeBuds 5i sa v Európe začali predávať za 99 €, čo je veľmi fér deal. Ak však kliknete na tento odkaz, získať ich môžete už od 73,9 €, vďaka čomu ušetríte 20 – 25 € v závislosti od predajcu, ktorého si vyberiete.

Huawei FreeBuds 5i teda kúpite o skoro polovicu lacnejšie, ako obyčajné AirPods 2 (2019), ktoré nemajú žiadne špeciálne funkcie.

Huawei FreeBuds 5i majú špičkové ANC aj prehrávanie skladieb 

huawei freebuds 5i
Zdroj: Huawei

Slúchadlá od čínskeho výrobcu ponúkajú silikónové štuple, vďaka ktorým pevne držia v ušiach a dokonalo izolujú všetky okolité zvuky.

Tým sa dostávame aj ku ďaľšej dôležitej funkcií, ktorou je hybridné ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Napriek tomu, že ide o lacnejší produkt, táto technológia tu podľa zahraničných recenzii funguje nadštandardne dobre.

Huawei FreeBuds 5i dostali samozrejme aj vstavaný mikrofón a ku vášmu iOS alebo Android zariadeniu sa pripájajú prostredníctvom technológie Bluetooth 5.2.

Čo sa týka kvality prehrávania, tak ani pri tej vás lacné slúchadlá nesklamú. Sú certifikované podporou Hi-Res audia vo vysokej kvalite, vďaka čomu si môžete užívať všetku hudbu v maximálnej možnej kvalite. Pomáhajú tomu aj 10 mm meniče, ktoré spolupracujú s polymérovou kompozitnou membránou.

Impozantná výdrž batérie 

huawei freebuds 5i
Zdroj: Huawei

Huawei FreeBuds 5i vás na záver nesklamú ani v oblasti výdrže batérie. Toto zariadenie má nabíjacie puzdro, ktoré by malo zvládnuť až 28 hodín používania na jedno nabitie a samotné slúchadlá budete dobíjať len raz za 7,5 hodiny. Tieto hodnoty dokonca prekonávajú aj AirPods Pro 2 od spoločnosti Apple.

Ak vás teda Huawei FreeBuds 5i zaujali, neváhajte si ich vyskúšať. Najvýhodnejšie ponuky na slovenskom trhu nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kúpte si lacný a originálny Windows 10 a Office od 6 € na Godeal24 cez Vianočné výpredaje

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -