Hľadáte inteligentné hodinky zo rozumnú cenu, ktoré vám ponúknu špičkové spracovanie a kvalitný okrúhly displej? Práve ste ich našli. HUAWEI WATCH GT 2 Pro sa predávajú za neuveriteľne málo peňazí, pričom po technickej stránke ide o veľmi vyspelý produkt.

Zariadenie, ktoré môžete získať okrem iného aj v zľave má titánovo-keramickú konštrukciu a veľmi odolné zafírové sklíčko. Vďaka tomu sa vám na ňom nebudú objavovať škrabance. Okrem toho je k dispozícii vymeniteľný kožený remienok so šírkou 22 mm a 1,39″ AMOLED displej s rozlíšením 454 × 454 px. Z osobnej skúsenosti vieme povedať, že vzhľadom na cenu vás kvalita zobrazenia prekvapí. Je na podobnej úrovni ako pri Apple Watch.

Vo vnútri dostupných Huawei hodiniek sa skrýva dostatočne výkonný procesor Kirin A1, technológie: Bluetooth 5.1, NFC, Senzor tepovej frekvencie, meranie SpO2, monitoring spánku, vstavaný reproduktor a mikrofón (funkcia telefonovania) a mnoho ďalšieho. Čo vás však asi najviac poteší v porovnaní s Apple Watch, ktoré začínajú v prípade poslednej generácie Series 8 je až 14 dňová výdrž batérie na jedno nabitie.

No a čo cena? Tá je samozrejme príjemne nízka. Samotná spoločnosť Huawei svoje WATCH GT 2 Pro ponúka od 214,9 €, za čo dnes nekúpite ani najlacnejšie Apple Watch SE. Keďže sú však pred Vianocami rôzne akcie, ktoré podobné výrobky zvýhodňujú, Huawei WATCH GT 2 Pro kúpite za super cenu.

Huawei Watch GT2 Pro
Zdroj: Huawei

Zariadenie ponúka okrem iného aj bezdrôtové nabíjanie, možnosť prehrávania skladieb (pozor: úložisko má len 4 GB) a tiež vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorú si môžete nainštalovať ako na iOS tak aj na Android. Ide o softvér HUAWEI Health.

Ak máte záujem o Huawei WATCH GT 2 Pro, zariadenie získate za najlepšie ceny u týchto predajcov.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S24+ / S24 Ultra odhalil svoj výkon: V Južnej Kórei ho vyladili najlepšie, ako mohli
Môže ťa zaujímať
- Reklama -