Moderná inteligentná domácnosť si vyžaduje aj moderné technologické riešenia. Pokiaľ si chcete vyskúšať, aké je to žiť s inteligentnou zásuvkou, teraz to môžete konečne urobiť. Zariadenie TP-link Tapo P100 kúpite po zľave za veľmi výhodnú cenu a pomocou mobilnej aplikácie ho budete môcť prostredníctvom Wi-Fi ovládať aj na diaľku.

Aj keď ide o pomerne jednoduchý produkt, v skutočnosti je veľmi sofistikovaný. Výrobca ponúka pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android mobilnú aplikáciu Tapo, cez ktorú sa ku zástrčke pripojíte a môžete ju zapínať / vypínať. To v praxi znamená, že keď si do nej zapojíte svetlo, malý prenosný radiátor, ventilátor alebo akýkoľvek iný spotrebič, jednoduchým spôsobom ho môžete ovládať, aj keď sa nachádzať trebárs v inej miestnosti. Aplikácia Tapo dokonca ponúka aj plán automatickej správy zariadení.

To čo vás, však na zásuvke TP-link Tapo P100 najviac prekvapí je jej veľmi nízka cena. Pri elektronických zariadeniach s inteligentnými funkciami sme už tak nejako zvyknutí na to, že sa predávajú veľmi draho. V tomto prípade to, ale neplatí. Priemerná cena za túto zásuvku je totiž cca 18 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už za 10 €, čo je z nášho pohľadu veľmi férová čiastka.

Netreba zabúdať, že ide o renomovaného výrobcu, ktorý musí pri svojom zariadení spĺňať prísne bezpečnostné štandardy. Rovnako tu máte možnosť využívať aj hlasových asistentov Amazon Alexa alebo Google Assistant a výrobca sem zakomponoval tiež režim neprítomnosti.

Spoľahnúť sa môžete aj na kompaktné rozmery, pri ktorých dizajnéri dbali na to, aby zásuvka neblokovala okolité zásuvky. Je to skrátka jednoduchý, no veľmi šikovný produkt, ktorý sa predáva za veľmi rozumnú cenu.

Existuje aj prepracovanejší model. Je len o pár eur drahší

Inteligentná zásuvka
Zdroj: TP-Link

A ak by vám to nestačilo, TP-link má k dispozícii aj o čosi drahšiu a sofistikovanú zásuvku Tapo P110, ktorá ponúka navyše aj možnosť merania spotreby elektrickej energie, ktorú viete následne kontrolovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Taktiež podporuje vyššiu maximálnu záťaž až na úrovni 3 680 W, zatiaľ čo pri TP-link Tapo P100 sa musíte spoľahnúť maximálne na 2 300 W.

No a cena? Po kliknutí na tento odkaz kúpite TP-link Tapo P110 len za 14,09 € a ak chcete mať z používania inteligentnej domácnosti ešte väčší zážitok, jednoznačne vám odporúčame drahší model. Rozhodnutie nechávame, ale tak ako vždy na vás.

Prečítajte si tiež  JBL Flip 6 je v zľave extrémne lacný. Má super zvuk, vysokú odolnosť a na Slovensku je obľúbený

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -