Moderné technológie dorazili aj na vianočný stromček. O existencii inteligentných LED svetielok ste už určite počuli, no zrejme ste sa k ich nákupu nikdy nedostali. Dnes to však môžete zmeniť, pretože cena týchto svetielok je skutočne priaznivá. Ich farby dokážete meniť cez aplikáciu v smartfóne, alebo dokonca pomocou hlasových asistentov.

Spoločnosť RETLUX vyrába svetelné LED reťaze, ktoré ponúkajú širokú paletu rôznych farieb, pomocou ktorých si môžete prispôsobiť atmosféru svojho vianočného stromčeka. Niekomu viac vyhovuje studené, inému zas teplé svetlo. Taktiež si môžete vybrať spomedzi viacerých farieb. Je to iba na vás.

Cena tejto modernej technológie nie je síce najnižšia, no treba myslieť na to, že ju zaplatíte iba raz a potom vám bude fungovať dlhé roky. Základný set inteligentných LED svetielok na stromček stojí po kliknutí na tento odkaz iba 30,5 €, no treba myslieť na to, že v ňom dostanete 96 LED diód s celkovou dĺžkou osvetleného kábla 9,5 metra (kábel má až 15 metrov). Ide teda skôr o voľbu pre ľudí, ktorí vlastnia menšie vianočné stromčeky.

RETLUX dodáva, že jeho svetielka sú vďaka krytiu IP44 vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie a pokiaľ vlastníte zariadenia s hlasovými asistentmi Google Assistant a Amazon Alexa, môžete ich cez ne ovládať. Rovnako je tu aj časovač, či dokopy až 64 rôznych funkcií.

Pre náročných sú tu svetielka Twinkly

Pokiaľ vám nerobí problém do tohto typu vianočnej výzdoby zainvestovať viac, máme pre vás ešte lepšie riešenie. Svetelná reťaz od Twinkly využíva tie najmodernejšie technológie a do vášho domova vnesie skutočne pôsobivú atmosféru.

Svetielka môžete rozmiestniť ľubovoľne po stromčeku a následne nechať aplikáciu, aby sa postarala o ich nastavenie. Rovnako sú kryté v rámci normy IP44 a kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa, Google Assistant či dokonca Apple HomeKit. Svetielka podporujú RGB (16 miliónov farieb + biela) a fungujú podobne, ako displej (pixely), ktorý môžete ovládať cez aplikáciu v iOS či Android smartfóne.

K dispozícii je tiež široká ponuka predpripravených efektov, ktoré si môžete vybrať z galérie, prípadne si môžete stiahnuť úplne nové efekty. Twinkly tiež podporujú časovače, harmonogramy, možnosť redukovať jas, vzory, rotácie či dokonca rýchlosti. LED svetielka dokonca dokážu interagovať na hudbu či zvuky. K dispozícii budete mať 250 svetielok na osvetlenej dĺžke kábla 20 m. Prívodná časť kábla má potom až 3,5 m.

Prečítajte si tiež  AirTag teraz kúpite po zľave extrémne lacno: Ochráni vám kľúče, ale aj auto

No a aká je cena? Keďže ide o skutočne sofistikované svetielka, treba počítať s tým, že za ne zaplatíte viac. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 130,9 €, čo opäť nie je málo peňazí, no treba si uvedomiť, že ide o investíciu, ktorá vám a vašim deťom bude robiť radosť niekoľko dlhých rokov. Rozhodnutie nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -