Vysávanie je pre mnohých ľudí otravná činnosť, ktorej sa chcú zbaviť. Našťastie sa to dá zmeniť pomocou robotizovaných inteligentných vysávačov, ktoré vás od tejto práce odbremenia. Väčšina z tých „použiteľnejších“ je relatívne drahá. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 ale predstavuje alternatívu za rozumné peniaze, ktorá dáva zmysel. Navyše teraz ju môžete získať vo výhodnej zľave. Na Slovensku je tento model veľmi populárny.

Po hardvérovej stránke sa môžete tešiť na špičkovú navigáciu, o ktorú sa stará špeciálny systém LDS s 360-stupňovým monitorovaním okolia. Okrem toho má Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 aj sonické mopovanie, vďaka ktorému sa zbavíte všetkých nečistôt z podlahy. V bežnom živote vám vďaka tomu ušetrí množstvo času.

Čo sa týka ceny zariadenia, tá je na veľmi rozumnej úrovni. Aj preto je Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 pre mnohých Slovákov voľba číslo 1. Zariadenie je bežne dostupné za 409 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už od 309 €, takže krásne ušetríte. Navyše, v podobnom cenovom zvýhodnení ho nájdete hneď u viacerých predajcov.

Ovládanie pomocou aplikácie a tri režimy 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2
Zdroj: Xiaomi

Ako sme už naznačili vyššie, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 budete ovládať relatívne jednoducho za pomoci mobilnej aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť do svojho iOS aj Android zariadenia. V nej uvidíte, čo vysávač aktuálne robí (v reálnom čase) a takisto si tu budete môcť nastaviť svoj harmonogram vysávania.

Inteligentný robotizovaný vysávač ponúka používateľom až tri režimy, z ktorých si môžu vybrať. Ide o vysávanie + mopovanie, iba vysávanie a iba mopovanie. Najzaujímavejší je však práve prvý z nich, v rámci ktorého si Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 dokáže sám vybrať, či sa nachádza na koberci alebo podlahe a na základe toho prispôsobiť, či bude používať vysávanie alebo mopovanie.

Obrovská batéria a extrémny sací výkon

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2
Zdroj: Xiaomi

Veľkou výhodou vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 je jeho vysoký sací výkon, ktorý dosahuje až 3 000 Pa. Vďaka tomu si môžete byť istí, že z vášho koberca odstráni aj hlboko usadenú špinu či nečistoty. Zároveň tiež platí, že táto technológia dokáž pracovať veľmi potichu, takže vás počas čistenia nebude nijako vyrušovať.

Okrem toho je Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 vybavený aj 5 200 mAh batériou, vďaka ktorej vám bez problémov povysáva plochu až na úrovni 160 metrov štvrcových. Dokopy dokáže toto zariadenie fungovať zhruba 110 minút na jedno nabitie.

Prečítajte si tiež  Xiaomi vysávač s mopom je v zľave za super cenu: Ovláda sa cez iOS alebo Android a Slováci ho milujú

Zónové čistenie a výborná priechodnosť prekážkami 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2
Zdroj: Xiaomi

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na funkciu zónového čistenia, v rámci ktorého dokáže vysávač sám rozoznať, v akej sa nachádza miestnosti. Pokiaľ nechcete, aby niekam „vstupoval“, jednoducho mu to cez mobilnú aplikáciu zakážete a on tam chodiť nebude.

Na záver ešte jeden šikovný trik. Pokiaľ budete mať vo svojom byte / dome akékoľvek prekážky či prechody a vysávač sa im nebude schopný vyhnúť, dokáže ich prekonať až do výšky 2 centimetrov. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by sa niekde zasekol.

Pokiaľ vás teda Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 zaujal, najvýhodnejšie ponuky na jeho nákup nájdete po kliknutí na tento odkaz. Hoci to možno nie je ten najlepší inteligentný vysávač na svete, v pomere cena / výkon / protihodnota jednoznačne vedie. Aj preto ho Slováci nakupujú, ako na bežiacom páse.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -