Pri modernizácii domácnosti by ste mali začať hneď pri vchodových dverách. Na trhu je viacero inteligentných zvončekov s kamerou, medzi ktoré radíme aj Xiaomi Mi Smart Doorbell 3. Výhodou tohto modelu je najmä to, že sa dá kúpiť po zľave za veľmi výhodnú cenu. Túto investíciu určite nebudete ľutovať.

Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 sa vyznačuje v prvom rade vysokým 2K rozlíšením so 107° pozorovacím uhlom. Obraz je vďaka tomu skoro ultra-širokouhlý, takže zvonček vidí „aj za roh“. Nechýba mu ani nočný režim vďaka štyrom 940 nm vysokovýkonným infračerveným svetlám, ktorý funguje ukážkovo najmä v šere, alebo tme. Inteligentný zvonček vás tiež dokáže upozorniť notifikáciou na to, že vám niekto stojí pred dverami. Taktiež si viete zmeniť hlas vašej odpovede, čo je skvelé pre maximálne zachovanie súkromia. Toto všetko dostanete za veľmi výhodnú cenu.

Inteligentný zvonček Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 sa štandardne predáva za 99 €, čo je z nášho pohľadu už samo o sebe veľmi férová čiastka. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 59 €, vďaka čomu ušetríte skoro polovicu. A to by bola veľká škoda nevyužiť.

Xiaomi zvonček
Zdroj: Xiaomi (úprava redakcie)

Obrovskou prednosťou tohto zvončeka je vstavaný 5 200 mAh akumulátor. Výdrž batérie môže vďaka tomu dosiahnuť až 5 mesiacov, no verili by sme skôr polovičnej hodnote. Aj tak by to, ale znamenalo, že zvonček budete nabíjať cca 5x ročne, čo je super. Nemusíte totiž využívať žiadne zložité riešenie napájania.

Samozrejmosťou je možnosť nahrať video priamo do cloudovej služby, pričom 72 hodín máte zadarmo. Zvonček sa navyše aj ľahko inštaluje na dvere, pretože je na ňom obojstranná 3M páska – odpadá nutnosť akéhokoľvek vŕtania. Vie tiež odosielať automatické odpovede, prípadne byť v režime „nerušiť“. Taktiež má zabudovaný hlasný alarm pre prípad, že by vám ho chcel niekto ukradnúť.

Rovnako tiež platí, že vďaka zabudovanej AI dokáže systém zvončeka rozpoznať podozrivú cudziu osobu a následne vás na ňu upozorní priamo na váš iOS, alebo Android smartfón. Ak sa vám teda zvonček zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 59 €. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Amazfit Band 7 je po zľave extrémne lacný. Tento inteligentný náramok prekvapí schopnosťami aj cenou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -