Hľadáte šikovný vysávač, ktorý všetko poupratuje za vás? iRobot Roomba i7+ môže byť ideálnou voľbou. Toto zariadenie ponúka množstvo šikovných funkcií, vďaka ktorým sa o vysávanie podláh už nebudete musieť starať vy sami. Má napríklad systém proti zamotaniu sa do káblov či akustickú a optickú detekciu nečistôt. Toto zariadenie teda dokáže pracovať bez väčších zásahov majiteľa úplne automaticky a čo je najdôležitejšie, iRobot Roomba i7+ zvládnete ovládať aj cez mobilnú aplikáciu vo svojom iOS alebo Android zariadení.

Vďaka špeciálnym technológiám sa vysávač dokáže bez väčších problémov prispôsobiť rôznym typom povrchov, takže ak máte doma dlažbu, drevené parkety, koberec alebo vinylovú podlahu, vo všetkých prípadoch si toto inteligentné zariadenie samo poradí. Koľko ale stojí? V čase predstavenia nebola jeho cena vôbec nízka. Vysávač štartoval na hranici 1 199 €. Pokiaľ však kliknete na tento odkaz, objavíte ponuky od 670 €, vďaka čomu ho získate za skvelú cenu.

iRobot Roomba i7+
Zdroj: iRobot

Indikuje plný kôš a mapuje priestory 

iRobot Roomba i7+ má pre vás pripravenú aj funkciu indikácie „plného koša“, vďaka čomu budete presne vedieť, kedy už je plný a treba ho vysypať. Kôš je navyše aj umývateľný, vďaka čomu ho môžete opláchnuť pod vodou a odstrániť z neho zápachy alebo baktérie. Doma budete mať teda po celý čas krásne čisto.

Inteligentný vysávač iRobot Roomba i7+, ktorý kúpite od 670 € má tiež vstavanú Li-Ion batériu, ktorá sa dokáže sama dobíjať prostredníctvom dokovacej stanice. Jeho súčasťou je aj navigácia iAdapt 3.0. Vysávač vďaka tomu dokáže vytvoriť inteligentnú mapu vášho domova, ktorú si zapamätá a následne ju využíva pre čo najefektívnejšie čistenie.

Zabudnúť tiež nemôžete na systém AeroForce, ktorý využíva silné sanie a kefové kartáče na získanie aj tých najmenších nečistôt. Ak vás teda vysávač zaujal a zvažujete jeho nákup, najlepšie ponuky objavíte tu. Z nášho pohľadu ide vzhľadom na cenu / výkon a protihodnotu o jednu z najlepších možností pre vašu domácnosť. Rozhodnutie však musíte urobiť sami.

iRobot Roomba i7+
Zdroj: iRobot

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -