Pokiaľ máte radi zábavu a chcete si ju užiť naplno, potrebujete aj výkonný bezdrôtový reproduktor, ktorý má silné basy a taktiež je odolný voči vode či nárazom. Presne tieto požiadavky spĺňa absolútne fenomenálny JBL Boombox 3, ktorý sa ľahko prenáša z miesta na miesto a rozozvučí nie len interiér, ale aj exteriér. Teraz ho kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu. Nenechajte si to ujsť.

Aby sme sa pozreli na čísla, maximálny výkon, ktorý dokáže JBL Boombox 3 vynaložiť je až 136 W, pokiaľ je napájaný zo svojho akumulátora. Ak ho však napojíte do elektrickej siete, výkon sa zvýši až na 180 W! Stále pri tom budete mať reproduktor, ktorý je vďaka mohutnému madlu vo vrchnej časti relatívne kompaktný, takže si ho ľahko zoberiete na chatu, alebo záhradnú párty niekde pri bazéne. Neublíži mu ani voda, pretože je chránený certifikáciou IP67.

No a cena? JBL Boombox 3 je aktuálne jeden z najlepších reproduktorov výrobcu, takže pochopiteľne sa štandardne predáva dosť draho. Spoločnosť si zaň pýta až 549 €, avšak vy ho dnes po kliknutí na tento odkaz môžete získať už za 394 €, vďaka čomu masívne ušetríte. Nezabúdajte, že v tomto prípade dostanete aj najmodernejšie Bluetooh 5.3 pripojenie, vďaka ktorému sa od reproduktoru môžete vzdialiť na niekoľko metrov s pripojeným smartfónom, no kvalitu zvuku to nijako neovplyvní.

JBL Boombox 3
Zdroj: YouTube / Maxwellectronics (úprava redakcie)

Aby toho nebolo málo, JBL Boombox 3 má aj obrovskú batériu s kapacitou až 10 00 mAh. Vďaka nej zvládne prehrávať hudbu na jedno nabitie až 24 hodín v kuse. Vašu zábavu tak nebude obmedzovať nedostupnosť elektrickej zástrčky, prípadne otravné káble. Zariadenie v prípade potreby môžete použiť dokonca aj ako powerbanku pre váš smartfón, tablet alebo počítač.

Ak sa vám teda JBL Boombox 3 zapáčil a chceli by ste si ho kúpiť, po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 394 €. Je to zaručene jeden z najlepších reproduktorov vo svojej triede na trhu. A okrem toho, že ho viete získať veľmi výhodne si môžete byť istí, že vám JBL Boombox 3 vydrží slúžiť veľmi veľa rokov. Nie je to teda nezmyselná investícia za produkt „na jedno použitie“. Tento reproduktor budete milovať.

JBL Boombox 3
Zdroj: YouTube / Flossy Carter

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Amazfit Band 7 kúpite po zľave za extréme nízku cenu: Pozrite sa, čo všetko dokáže
Môže ťa zaujímať
- Reklama -