Blíži sa leto a spolu s ním aj dlhé dni či večery spojené s dobrou zábavou a kvalitnou hudbou. Ak chcete reproduktor s mimoriadne výkonným zvukom, vysokou odolnosťou a dlhou výdržou batérie, máme pre vás jeden tip, ktorý neoľutujete. JBL Boombox 3 patrí medzi najlepšie zariadenia vo svojej triede a teraz ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za extrémne výhodnú cenu. Krásne na ňom ušetríte a získate produkt, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

JBL Boombox 3 patrí medzi najvýkonnejšie bežne dostupné reproduktory, aké má JBL v ponuke. Ak ho budete napájať z akumulátora, celkový výkon môže dosiahnuť až 136 W. Pokiaľ ho však pripojíte do elektrickej zásuvky, narastie až na 180 W, čo už je veľmi solídna hodnota, najmä ak ide o tak kompaktný produkt. JBL Boombox 3 má tiež pevné madlo, vďaka ktorému sa pohodlne prenáša z miesta na miesto a nechýba ani odolná konštrukcia, vďaka ktorej je vhodný aj na použitie v exteriéri.

Čo sa potom týka ceny, tak tá bola v čase uvedenia na trh poriadne vysoká. Výrobca si za JBL Boombox 3 pýtal pomerne mastných 549 €, no to je dnes už minulosť. Po kliknutí na tento odkaz ho totiž kúpite len za 380 €, vďaka čomu na jeho nákupe krásne ušetríte. Nezabúdajte, že JBL Boombox 3 je odolný voči vode a prachu v rámci normy IP67 a samozrejme mu nechýba ani moderné Bluetooth 5.3 pripojenie, vďaka ktorému ho budete môcť cez svoj iPhone / Android ovládať do vzdialenosti niekoľkých metrov.

JBL Boombox 3
Zdroj: YouTube / Flossy Carter

To v čom je JBL Boombox 3 absolútne špičkový je potom výdrž batérie. Zariadenie dostalo do vienka až 10 000 mAh akumulátor, vďaka ktorému dokáže prehrávať skladby po dobu 24 hodín bez nutnosti pripojenia na elektrickú sieť. Vďaka tomu si s ním užijete dlhú a ničím nerušenú zábavu, ktorá môže trvať teoreticky aj niekoľko večerov. Nabíjanie reproduktoru trvá približne 6 hodín.

Pokiaľ vás teda vynikajúci JBL Boombox 3 zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 380 €. Nezabúdajte, že ide o zariadenie, ktoré môžete využiť na rodinných či firemných akciách alebo stretnutiach s priateľmi a vydrží vám slúžiť niekoľko dlhých rokov. Zdôrazniť tiež treba vysokú odolnosť tohto produktu. JBL Boombox 3 je skrátka produkt, ktorý stojí za zváženie. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 800 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Garmin Fenix 7X sú v zľave a vy ušetríte stovky eur. Majú solárne nabíjanie, s ktorým vydržia týždne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -