Leto je tu a s ním aj množstvo zábavy, ktorá je spojená s chatami, grilovačkami či party pri bazéne. Ak si chcete užiť tieto chvíle v spojení s kvalitnou muzikou, kúpte si reproduktor JBL Charge 5. V zľave ho získate za super cenu a tešiť sa môžete na vysoký výkon, dlhú výdrž batérie a hlavne odolnosť, ktorá sa v týchto chvíľach mimoriadne hodí.

JBL Charge 5 má k dispozícii sústavu reproduktorov, ktorých celkový výkon dosahuje až 40 W. Vďaka tomu je jeho zvuk silný a vhodný aj na použitie v exteriéri. Zariadenie má aj optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, dva pasívne basové žiariče a samostatný výškový reproduktor, ktoré sa spoločne starajú o takzvaný JBL Original Pro Sound. JBL Charge 5 je tiež vybavený technológiou Bluetooth 5.1.

Bežná cena štartuje na úrovni 179 €, no po kliknutí na tento odkaz ho kúpite oveľa výhodnejšie, už od 136 €. Ušetríte teda viac ako 40 € a získate bezdrôtový reproduktor, ktorý vydrží niekoľko rokov aktívneho používania. Je to teda investícia, ktorá sa vám oplatí.

JBL Charge 5 je vodeodolný a zvládne hrať celé hodiny na jedno nabitie 

JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Ako sme už naznačili vyššie, JBL Charge 5 zvládne aj „tvrdšie“ zaobchádzanie. Zariadenie sa vyznačuje vodeodolnosťou vďaka podpore štandardu IP67. To v praxi znamená, že keď vám zmokne, alebo naň vylejete trochu vody, nič sa mu nestane. Je to ideálne napríklad pri bazéne, kde sa takéto nehody stávajú pomerne bežne. Rovnako sa do JBL Charge 5 nedostane prach a ani piesok.

Ešte lepšou vlastnosťou je ale výdrž batérie, vďaka ktorej si so sebou nemusíte stále ťahať káble a hľadať elektrickú zásuvku. JBL Charge 5 má obrovský akumulátor s kapacitou 7 500 mAh, vďaka ktorému zvládne fungovať až 20 hodín na jedno nabitie. Dokonca môže fungovať ako powerbanka, takže si z neho v prípade potreby nabijete aj svoj smartfón, alebo iné zariadenie.

Ako by sme to teda zhrnuli? JBL Charge 5 je perfektný spoločník na letné, ale aj iné radovánky, ktoré sa odohrávajú v priebehu celého roka. Odolá nepriaznivým podmienkam či nehodám a vďaka funkcii PartyBoost môžete pripojiť až dva tieto reproduktory do jedného, vďaka čomu získate stereo prehrávanie. JBL Charge 5 kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku po kliknutí na tento odkaz. Tak na čo ešte čakáte?

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / See Rooster Tech (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Hľadáte najlepšiu akčnú kameru na zimu? Kúpte si GoPro. Teraz je za skvelú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -