Blíži sa leto a spolu s ním ľudia čoraz častejšie vyťahujú bezdrôtové reproduktory, ktoré sa hodia pri rôznych akciách a príležitostiach. JBL Charge 5 si dnes môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Na zariadení krásne ušetríte a získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť dlhé roky. Nie je náhoda, že je na Slovensku tak moc populárny.

JBL Charge 5 má špičkový výkon, o ktorý sa stará optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, dva pasívne basové žiariče a samostatný výškový reproduktor. Táto zostava dokáže ponúknuť celkovo až 40 W, vďaka čomu rozozvučí väčší priestor, ale pokojne aj dvor s bazénom. Reproduktor tiež disponuje solídnou konštrukciou a odolá vode v rámci normy IP67. Takisto má Bluetooth 5.1 a plno ďalších vychytávok. Aká je však cena?

To je tá najlepšia časť. JBL Charge 5 sa na Slovensku štandardne predáva za 179 €, avšak vy ho dnes môžete získať oveľa lacnejšie. Obľúbený reproduktor kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 120 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 60 €. A to by bola veľká škoda nevyužiť.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

To, čo sme vám totiž ešte nepovedali je fakt, že JBL Charge 5 disponuje veľkým až 7 500 mAh akumulátorom, s ktorým zvláda fungovať nepretržite 20 hodín. To sa hodí všade tam, kde nemáte prístup ku elektrike. Okrem toho JBL Charge 5 dokážete využiť aj ako powerbanku a nabiť z neho ďalšie zariadenia. Je to teda veľmi univerzálny produkt.

Ak sa vám JBL Charge 5 páči a chcete si ho vyskúšať, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 120 €. Ako sme už napísali vyššie, na Slovensku je tento reproduktor extrémne populárny. Prečo teda takúto zaujímavú ponuku nevyužiť?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 2. generácie kúpite za brutálne výhodnú cenu: Tieto slúchadlá nemajú konkurenciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -