Bezdrôtové reproduktory sú mimoriadne užitočné zariadenia, ktoré nám vedia spríjemniť horúci letný deň, ale aj studený večer v chate na lyžovačke. Priekopníkom v tejto oblasti je spoločnosť JBL, ktorá ponúka výkonné, odolné a cenovo dostupné riešenia. Jedným z nich je JBL Charge 5, ktorý kúpite v zľave za mimoriadne výhodnú cenu. Jeho nákup ľutovať určite nebudete.

Súčasťou JBL Charge 5 je zvukový systém, ktorý pozostáva zo sústavy viacerých reproduktorov. Zariadenie má aj optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, dva pasívne basové žiariče, či samostatný výškový reproduktor. Spoločne dávajú výkon až 40 W, čo sa vám hodí či už v exteriéri, alebo interiéri. Tento zvuk označuje výrobca, ako JBL Original Pro Sound. Reproduktor tiež ponúka moderné Bluetooth 5.1 pripojenie.

Ak by ste si chceli kúpiť JBL Charge 5 za plnú cenu, mali by ste si pripraviť pomerne mastných 179 €. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz sa dá zohnať od 135 €. Úspora sa teda pohybuje za hranicou 40 € a stále hovoríme o výkonnom reproduktore, ktorý vám pri rôznych situáciách poslúži dlhé roky. Je to teda veľmi výhodná ponuka.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

JBL Charge 5 je navyše navrhnutý tak, aby odolal aj náročnému zaobchádzaniu. Výrobca pri ňom použil veľmi odolnú konštrukciu, ktorá odoláva nárazom, prachu, piesku a dokonca aj vode. Vďačí za to štandardu IP67, vďaka ktorému naň môže napršať, alebo vyšplechnúť voda z bazéna. JBL Charge 5 bude hrať ďalej, ako by sa nič nestalo.

Extrémna výdrž batérie 

JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Zabudnúť tiež nemôžeme na pomerne brutálnu výdrž batérie na jedno nabitie. JBL Charge 5 má vstavaný akumulátor s celkovou kapacitou až 7 500 mAh.

Vďaka tomu zvládne fungovať až 20 hodín na jedno nabitie a ak sa vám vybije telefón, notebook alebo akékoľvek iné zariadenie, ktoré sa dá nabiť, dokážete na to využiť práve veľkú batériu v JBL Charge 5.

Ako to teda celé zhrnúť? JBL Charge 5 je mimoriadne kompaktný, no zato výkonný a veľmi odolný reproduktor, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov. Jeho zvukový prejav je dostatočne silný na to, aby ste si na dvore, alebo v dome mohli urobiť menšiu párty a zároveň ho môžete používať aj na bežné počúvanie hudby v práci. Ak sa vám tento reproduktor páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  MEGA akcia: Windows 10 či Office 2021 môžete získať skoro zadarmo. Systémy stoja doslova pár eur
JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -