Chcete kvalitný bezdrôtový reproduktor za rozumnú cenu? Máme pre vás jeden tip na model, ktorý je medzi Slovákmi veľmi populárny. JBL Charge 5 vás osloví svojim extrémnym výkonom, vynikajúcim zvukom, dlhou výdržou batérie a tiež odolnosťou. Teraz ho môžete získať za mimoriadne výhodnú cenu, za ktorú sa jeho nákup oplatí.

Pokiaľ sa pozrieme na zostavu, JBL Charge 5 má dva pasívne basové žiariče a samostatný výškový reproduktor. Dokopy dávajú výkon až 40 W a samozrejmosťou sú aj silné basy. Obrovskou výhodou JBL Charge 5 je tiež to, akým spôsobom je postavený. Má veľmi pevnú a odolnú konštrukciu, ktorej nechýba ani ochrana voči vode v rámci normy IP67. Nič sa mu nestane, ani keď zmokne, alebo ho omylom oblejete vodou.

No a cena? JBL Charge 5 sa vo svojej cenovej kategórii nachádza niekde v strede. Štandardne sa predáva za 179 €, čo je vzhľadom na to, čo ponúka vcelku férová čiastka. Ak však kliknete na tento odkaz, získate ho len za 123 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. Pri tomto trvácnom reproduktore však môžete mať istotu, že vám vydrží dlhé roky.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / Gino Buti (snímka obrazovky)

Čo sa týka akumulátora, jeho kapacita dosahuje až 7 500 mAh. To vám dá v praxi až 20 hodín prehrávania hudby, alebo akéhokoľvek iného obsahu na jedno nabitie! Na nabíjanie slúži USB-C konektor a dokonca viete JBL Charge 5 využiť aj ako powerbanku v situáciách, kedy sa vám vybije váš smartfón! To je príjemný bonus.

Ak sa vám teda JBL Charge 5 páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 123 €. Z nášho pohľadu je to veľmi férová ponuka za reproduktor, ktorý je na Slovensku mimoriadne obľúbený. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro v červenej farbe s titánovým telom? Takto to bude vyzerať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -