Hudba neodmysliteľne patrí ku horúcemu letu, ktoré aktuálne na Slovensku všetci tak intenzívne prežívame. Pokiaľ si ju chcete užiť v maximálnej kvalite, kúpiť by ste si mali reproduktor JBL Flip 6. Má super zvuk, výdrž batérie a tiež sa nezľakne vody alebo tvrdších pádov. Po zľave sa predáva za super cenu.

JBL Flip 6 je vybavený aktívnym zosilňovačom, vďaka čomu ulahodí aj náročnejšiemu uchu. Ku svojmu iPhonu alebo Androidu ho pripojíte cez rozhranie Bluetooth 5.1 a celkový výkon dosahuje až 20 W. To je vzhľadom na jeho mimoriadne kompaktné rozmery slušný výsledok. JBL Flip 6 bez problémov „rozohrá“ väčšiu miestnosť, no zahanbený nezostane ani v exteriéri na opekačke, alebo pri bazéne.

Bežná cena za JBL Flip 6 je rozumne nastavená na 119 €, no dnes ho viete kúpiť ešte lacnejšie. Reproduktor zoženiete po kliknutí na tento odkaz už od 95,4 €, vďaka čomu na ňom ušetríte viac ako slušných 25 % z pôvodnej ceny.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

Rovnako sa môžete tešiť na dlhé prehrávanie hudby na jedno nabitie, ktoré môže trvať pri bežnom používaní až 12 hodín. Postará sa o to veľký 4 800 mAh akumulátor, ktorý má JBL Flip 6 vo svojom malom tele zabudovaný. Rovnako je ho možné napojiť do siete, po čom bude fungovať prakticky neobmedzene. Na nabíjanie slúži USB-C konektor.

Ako sme už napísali vyššie, JBL Flip 6 sa vyznačuje vysokou odolnosťou, za čo vďačí pevnej konštrukcii ale aj kvalitným materiálom. Okrem toho, že prežije aj nejaký ten pád na zem sa nezľakne ani vody či prachu, nakoľko je voči týmto vplyvom chránený normou IP67 podobne, ako značná časť iPhonov.

Starší JBL Flip 5 je v ešte väčšej zľave 

JBL Flip 5
Zdroj: JBL

Podobne ako pri Apple produktoch, aj v prípade reproduktorov od JBL si ešte stále viete zaobstarať aj ich staršie generácie. JBL Flip 5 vyzerá veľmi podobne, ako JBL Flip 6, no predáva sa o niečo lacnejšie. Snáď jediným rozdielom bude o trochu slabší zvuk či slabšia odolnosť voči vode, o ktorú sa stará norma IPX7.

To však stále neznamená, že by ste sa mali báť jeho nákupu. Reproduktor totiž po technologickej stránke funguje veľmi dobre a rovnako dobre hrá.

Aj to je dôvod, prečo cenový rozdiel oproti JBL Flip 6 nie je až taký zásadný, no niekoho môže zaujať a potešiť. JBL Flip 5 kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 79,5 €, čo je v porovnaní s tým, čo za svoje peniaze dostanete super cena. Rozhodnúť sa ale musí každý sám.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M2 s moderným dizajnom sa po zľave konečne oplatí

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -