Či už idete na konci leta na chatu, alebo sa v zime chystáte na lyžovačku, vo všetkých prípadoch sa vám hodí šikovný bezdrôtový reproduktor. JBL Flip 6 môže byť ideálnou voľbou, pretože zákazníkom ponúka vynikajúci zvuk, pomerne brutálnu výdrž batérie a čerešničkou na torte je dizajn, ktorý je pripravený na tie najnáročnejšie dobrodružstvá. Po zľave kúpte tento reproduktor za super cenu.

JBL Flip 6 má pomerne kompaktné rozmery, no aj napriek tomu sa v ňom nachádza slušný výkon na úrovni až 20 W, ktorý je doprevádzaný aktívnym zosilňovačom. Vďaka tomu sa môžete tešiť na zvuk, ktorý vás nesklame či už sa budete nachádzať v interiéri, alebo exteriéri. Okrem toho podporuje JBL Flip 6 aj rozhranie Bluetooth 5.1 a samozrejme ho môžete bez akýchkoľvek problémov pripojiť ku zariadeniam s operačnými systémami iOS, alebo Android. Čo však cena?

JBL Flip 6 sa bežne predáva za 139 €, čo je z nášho pohľadu vzhľadom na funkcie a možnosti tohto reproduktora viacmenej adekvátne. Po kliknutí na tento odkaz ho však kúpite za 96,5 €, vďaka čomu na ňom ušetríte približne tretinu pôvodnej ceny. A to je vzhľadom na to, čo všetko JBL Flip 6 ponúka veľmi atraktívna ponuka.

JBL Flip 6
JBL Flip 6 je kompaktný, výkonný a extrémne odolný reproduktor, ktorému vďaka norme IP67 neublíži ani voda z bazéna. Možno aj preto je na Slovensku taký populárny. (Foto: JBL)

Tento reproduktor je okrem iného vybavený aj pomerne veľkým akumulátorom s kapacitou až 4 800 mAh. Ak sa budete nachádzať na mieste bez elektrickej siete, pripraviť sa môžete na výdrž batérie na úrovni približne 12 hodín! Na nabíjanie slúži klasický USB-C konektor.

Aby toho nebolo málo, JBL Flip 6 má nie len atraktívny, ale aj veľmi odolný dizajn s prepracovanou konštrukciou. Vďaka tomu vydrží aj nepríjemné pády, prípadne nárazy na zem a veľkým bonusom je tiež prítomnosť normy IP67, vďaka ktorej reproduktoru neublíži dážď a dokonca ani to, keď naň vylejete kýbel s vodou. Je pripravený skutočne do každého prostredia, aj počasia.

Aj výkonnejší JBL Charge 5 kúpite v zľave 

JBL Charge 5
JBL Charge 5 je väčší a oveľa výkonnejší reproduktor so silným a hutným zvukom. V pomyselnej ponuke je postavený nad svojim menším bračekom JBL Flip 6. Niekomu môže dávať väčší zmysel (Foto: YouTube / See Rooster Tech – úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám JBL Flip 6 páči, no pre svoje potreby hľadáte ešte niečo väčšie a výkonnejšie, adekvátnou alternatívou môže byť JBL Charge 5, ktorý má podstatne mohutnejšiou konštrukciu, výdrž batérie a nie je zas o toľko drahší.

Zariadenie je vybavené zvukom s výkonom až 40 W, ktorý doprevádza fantastická, až 20 hodinová výdrž batérie na jedno nabitie. Prítomný 7 500 mAh akumulátor má pri tom ešte jednu výhodu, a to tú, že z neho dokážete napájať aj iné zariadenia, napríklad svoj iPhone alebo iPad, keď sa vám náhodou vybijú mimo elektrickej siete.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M2 padol na svoje cenové dno. V zľave je extrémne lacný

No a cena? JBL Charge 5 sa štandardne predáva za 179 €, čo samozrejme nie je málo peňazí. Po kliknutí na tento odkaz ho ale kúpite za 135 €, čo už znie, ako celkom férová ponuka. Čo poviete?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -