Či už idete na konci leta na chatu, alebo sa v zime chystáte na lyžovačku, vo všetkých prípadoch sa vám hodí šikovný bezdrôtový reproduktor. JBL Flip 6 môže byť ideálnou voľbou, pretože zákazníkom ponúka vynikajúci zvuk, pomerne brutálnu výdrž batérie a čerešničkou na torte je dizajn, ktorý je pripravený na tie najnáročnejšie dobrodružstvá. Po zľave kúpte tento reproduktor za super cenu.

JBL Flip 6 má pomerne kompaktné rozmery, no aj napriek tomu sa v ňom nachádza slušný výkon na úrovni až 20 W, ktorý je doprevádzaný aktívnym zosilňovačom. Vďaka tomu sa môžete tešiť na zvuk, ktorý vás nesklame či už sa budete nachádzať v interiéri, alebo exteriéri. Okrem toho podporuje JBL Flip 6 aj rozhranie Bluetooth 5.1 a samozrejme ho môžete bez akýchkoľvek problémov pripojiť ku zariadeniam s operačnými systémami iOS, alebo Android. Čo však cena?

JBL Flip 6 sa bežne predáva za 139 €, čo je z nášho pohľadu vzhľadom na funkcie a možnosti tohto reproduktora viacmenej adekvátne. Po kliknutí na tento odkaz ho však kúpite za 96,5 €, vďaka čomu na ňom ušetríte približne tretinu pôvodnej ceny. A to je vzhľadom na to, čo všetko JBL Flip 6 ponúka veľmi atraktívna ponuka.

JBL Flip 6
JBL Flip 6 je kompaktný, výkonný a extrémne odolný reproduktor, ktorému vďaka norme IP67 neublíži ani voda z bazéna. Možno aj preto je na Slovensku taký populárny. (Foto: JBL)

Tento reproduktor je okrem iného vybavený aj pomerne veľkým akumulátorom s kapacitou až 4 800 mAh. Ak sa budete nachádzať na mieste bez elektrickej siete, pripraviť sa môžete na výdrž batérie na úrovni približne 12 hodín! Na nabíjanie slúži klasický USB-C konektor.

Aby toho nebolo málo, JBL Flip 6 má nie len atraktívny, ale aj veľmi odolný dizajn s prepracovanou konštrukciou. Vďaka tomu vydrží aj nepríjemné pády, prípadne nárazy na zem a veľkým bonusom je tiež prítomnosť normy IP67, vďaka ktorej reproduktoru neublíži dážď a dokonca ani to, keď naň vylejete kýbel s vodou. Je pripravený skutočne do každého prostredia, aj počasia.

Aj výkonnejší JBL Charge 5 kúpite v zľave 

JBL Charge 5
JBL Charge 5 je väčší a oveľa výkonnejší reproduktor so silným a hutným zvukom. V pomyselnej ponuke je postavený nad svojim menším bračekom JBL Flip 6. Niekomu môže dávať väčší zmysel (Foto: YouTube / See Rooster Tech – úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám JBL Flip 6 páči, no pre svoje potreby hľadáte ešte niečo väčšie a výkonnejšie, adekvátnou alternatívou môže byť JBL Charge 5, ktorý má podstatne mohutnejšiou konštrukciu, výdrž batérie a nie je zas o toľko drahší.

Zariadenie je vybavené zvukom s výkonom až 40 W, ktorý doprevádza fantastická, až 20 hodinová výdrž batérie na jedno nabitie. Prítomný 7 500 mAh akumulátor má pri tom ešte jednu výhodu, a to tú, že z neho dokážete napájať aj iné zariadenia, napríklad svoj iPhone alebo iPad, keď sa vám náhodou vybijú mimo elektrickej siete.

Prečítajte si tiež  Prečo je nová zmena OneDrive katastrofou pre používateľov? Microsoft urobil nepochopiteľný krok

No a cena? JBL Charge 5 sa štandardne predáva za 179 €, čo samozrejme nie je málo peňazí. Po kliknutí na tento odkaz ho ale kúpite za 135 €, čo už znie, ako celkom férová ponuka. Čo poviete?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -