Bezdrôtový reproduktor sa z času na čas hodí každému z nás. Dnes si ukážeme zariadenie, ktoré má kompaktné rozmery, fantastický zvuk a taktiež vysokú odolnosť voči okolitým vplyvom. JBL Flip 6 je po zľavách extrémne lacný a jeho nákup sa jednoznačne oplatí. Je to jednorázová investícia na niekoľko dlhých rokov dopredu. 

JBL Flip 6 disponuje celkovým výkonom až 20 W, čomu napomáha aj aktívny zosilňovač, ktorý je súčasťou jeho konštrukcie. Reproduktor má vďaka tomu dostatok výkonu na to, aby ste ho okrem interiéru mohli použiť aj v exteriéri, napríklad v lete na záhrade, alebo niekde pri bazéne. Práve v tejto situácii oceníte aj odolnosť voči vode a prachu v rámci normy IP67 či veľmi pevné šasi, ktoré prežije náročné zaobchádzanie. JBL Flip 6 má v sebe technológiou Bluetooth 5.1, takže sa bez problémov pripojí na iOS aj Android smartfón a môže byť od neho vzdialený na niekoľko metrov.

Koľko ale tento šikovný reproduktor stojí? JBL Flip 6 sa štandardne predáva za 139 €, čo je vzhľadom ku jeho funkciám a schopnostiam adekvátna cena. Po kliknutí na tento odkaz ho ale kúpite už za 90,7 €, vďaka čomu výrazne ušetríte. Nevieme vám, ale garantovať, dokedy bude táto ponuka platiť. Radšej sa preto poponáhľajte.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

Tento bezdrôtový reproduktor má samozrejme vstavaný akumulátor, vďaka čomu zvládne fungovať až 12 hodín na jedno nabitie. Nepotrebujete teda žiaden zdroj energie. Na nabíjanie sa používa štandardný USB-C konektor a aj napriek väčšej batérii či výkonným reproduktor váži celé zariadenie iba 550 gramov. Dokonca podporuje funkciu JBL PartyBooster, vďaka ktorej môžete do jedného prehrávania zapojiť viac kompatibilných JBL reproduktorov a tým získať ešte lepší zvuk.

Ak sa vám teda kompaktný, veľmi výkonný a cenovo výhodný reproduktor JBL Flip 6 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 90,7 €. My sami ho máme v redakcii už rok a s tým čo ponúka sme nadmieru spokojní. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zákazníci masívne rušia objednávky na Xiaomi SU7. Má čínske Porsche problém?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -