Ak hľadáte rozumný vianočný darček, prípadne zháňate pre seba šikovný a výkonný inteligentný reproduktor, našim tohtoročným tipom je JBL Flip 6, ktorý má excelentné parametre v pomere cena / výkon / protihodnota. Navyše teraz môžete tento reproduktor kúpiť za absolútne fantastickú cenu. Bola by to škoda nevyužiť.

JBL Flip 6 je ideálnym spoločníkom do interiéru, ale aj exteriéru. Súčasťou jeho hardvéru je aktívny zosilňovač a celkový výkon tohto malého reproduktora dosahuje až 20 W. Samozrejmosťou je veľmi odolná konštrukcia, ktorá prežije pády a vďaka odolnosti IP67 aj trochu vody či podpora štandardu Bluetooth 5.1, vďaka ktorému sa reproduktor veľmi rýchlo pripája na zariadenia s operačným systémom iOS aj Android.

Bežná cena tohto reproduktora štartuje na slovenskom trhu na hranici 139 €, avšak teraz je všetko ináč. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 92,5 €, vďaka čomu ušetríte skoro päťdesiat eur. Ide pri tom o produkt, ktorý vám bude verne slúžiť dlhé roky a zužitkujete ho na rôznych akciách, rodinných oslavách, alebo grilovačke s priateľmi.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

Navyše náročných zákazníkov poteší aj dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Nakoľko sa vo vnútri JBL Flip 6 nachádza až 4 800 mAh akumulátor, hrať zvládne pokojne aj 12 hodín bez nutnosti vyhľadávať zástrčku. O káblovú konektivitu sa potom stará USB-C.

Ak teda hľadáte výkonný a kvalitne spracovaný reproduktor od renomovaného výrobcu, ktorý aj niečo prežije, JBL Flip 6 je pre vás, ako stvorený. Zariadenie kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 92,5 € a ľutovať to určite nebudete. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slúchadlá Sony CH710N s ANC kúpite vo výhodnej zľave. Majú všetko, čo potrebujete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -