Ak chcete výkonný a zároveň kompaktný bezdrôtový reproduktor so solídnou odolnosťou a hlavne dobrým zvukom, JBL Flip 6 je pre vás ako stvorený. Toto zariadenie je vhodné pre použitie v interiéri ale aj exteriéri a navyše mu neublíži ani voda. Dnes sa dá kúpiť v zľave za cenu, za ktorú sa skutočne oplatí. Presvedčte sa sami.

JBL Flip 6 má výkon 20 W a taktiež aktívny zosilňovač. Zariadenie vďaka tomu rozozvučí väčšiu miestnosť, ale aj záhradnú párty pri bazéne. K tomu sa vám hodí aj krytie IP67, ktoré zabezpečí, že reproduktoru neublíži voda ani prach. JBL Flip 6 má zároveň solídnu konštrukciu, takže je chránený aj voči pádom a tvrdšiemu zaobchádzaniu. Nič však netreba preháňať. Reproduktor využíva technológiu Bluetooth 5.1, vďaka ktorej ho viete spárovať s akýmkoľvek iným zariadením a ovládať zo vzdialenosti niekoľkých metrov.

Koľko však toto zariadenie stojí? JBL Flip 6 sa štandardne predáva len za 139 €, avšak vy na ňom dnes dokážete pomerne dosť ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 92 €, vďaka čomu vám k dobru ostane cez 45 €. A to nie je malá úspora. Navyše takto pred letom ide o produkt, ktorý sa vám mimoriadne hodí.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

Zariadenie disponuje aj vstavaným akumulátorom s 12 hodinovou výdržou batérie na jedno nabitie. Nabíja sa cez konektor USB-C. Celková váha zariadenia je 550 gramov a nechýba ani podpora technológie JBL PartyBooster, vďaka ktorej môžete do jedného prehrávania zapojiť viac kompatibilných JBL reproduktorov a tým získať ešte lepší zvuk.

Slováci tento produkt milujú najmä preto, že im za pomerne málo peňazí dokáže ponúknuť veľa muziky. A keďže sa dá teraz kúpiť po kliknutí na tento odkaz len za 92 €, bola by to obrovská škoda nevyužiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ešte stále sa dá kúpiť iPhone 12 mini. Jeho cena je extrémne nízka a hardvér vám vydrží roky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -