Ak hľadáte kompaktný, odolný a hlavne výkonný bezdrôtový reproduktor, máme jeden tip, ktorý by vás mohol zaujať. JBL Flip 6 je zariadenie, s ktorým máme dlhodobo dobré skúsenosti a preto vám ho plne odporúčame. Po kliknutí na tento odkaz ho získate za veľmi výhodnú cenu a jeho funkcie si budete užívať celé roky.

JBL Flip 6 má aktívny zosilňovač a maximálny výkon až 20 W, vďaka čomu ho môžete použiť v interiéri, ale aj na dvore v exteriéri. Výrobca pri jeho návrhu použil odolnú konštrukciu, ktorej súčasťou je aj spĺňanie štandardu IP67. JBL Flip 6 vďaka tomu prežije aj kontakt s vodou či prachom. V útrobách reproduktora sa nachádza Bluetooth 5.1, vďaka čomu sa môžete tešiť na rýchle a bezproblémové spojenie s vašim iOS / Android smartfónom.

Pozrime sa však na cenu, ktorá klesla na mimoriadne priaznivú úroveň. JBL Flip 6 sa štandardne predáva za adekvátnych 139 €. Vzhľadom na to, čo tento reproduktor dokáže je to veľmi fér ponuka. Ak však kliknete na tento odkaz, zariadenie kúpite za 94,9 € u predajcu s fantastickým hodnotením aj recenziami. Ušetríte teda približne 45 €, čo je pomerne zásadná čiastka. JBL Flip 6 vám naopak bude robiť spoločnosť na výletoch, rôznych chatách, ale aj letných grilovačkách s priateľmi.

V jeho útrobách sa skrýva až 4 800 mAh akumulátor, ktorý sa dokáže postarať o 12 hodín nepretržitého prehrávania skladieb. Na nabíjanie potom slúži šikovný USB-C konektor. Veľkou výhodou je v neposlednom rade aj váha, ktorá dosahuje iba 550 gramov či podpora funkcie PartyBooster, vďaka ktorej môžete do jedného prehrávania zapojiť viac reproduktorov od JBL.

Pokiaľ teda chcete výkonný, kompaktný a dobre vybavený bezdrôtový reproduktor za výhodné peniaze, JBL Flip 6 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 94,9 €. Keďže s ním máme sami dobré skúsenosti, toto zariadenie vám môžeme len a len odporučiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kúpte si iPhone 13 / 13 mini za šialene nízku cenu. Ukážeme vám, kde ho nájdete v zľave. U Slovákov ide o voľbu číslo jedna
Môže ťa zaujímať
- Reklama -