Pokiaľ si chcete kúpiť šikovný a výkonný reproduktor s moderným dizajnom a tiež funkciami, poznáme jedno zariadenie, s ktorým máme veľmi dobré skúsenosti, a ktoré sa vám určite zapáči. JBL Flip 6 má perfektné parametre a teraz ho kúpite za veľmi výhodnú cenu. Poteší aj odolnosťou, či špičkovým spracovaním.

Veľkou výhodou pri JBL Flip 6 je to, že ho môžete použiť ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Zariadenie má aktívny zosilňovač, vďaka ktorému dosahuje maximálny výkon až na úrovni 20 W. To je vzhľadom na jeho rozmery impozantný výsledok. Čo vás však možno bude zaujímať ešte viac je jeho odolná konštrukcia spolu so štandardom IP67. Vďaka nemu reproduktoru neublíži ani voda. Spomenúť tiež musíme technológiu Bluetooth 5.1, ktorá sa stará o rýchlu a spoľahlivú konektivitu s operačnými systémami iOS aj Android.

No a aká je cena tohto reproduktora? Potešíme vás. Aj keď je pravda, že sa štandardne predáva za 139 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko ponúka úplne adekvátne, vy ho môžete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 97,6 €, vďaka čomu ušetríte skoro tretinu ceny. Nezabúdajte pri tom, že túto „investíciu“ si budete užívať dlhé roky a na rôznych akciách, chatách či grilovačkách. JBL Flip 6 je skrátka spoločník, ktorý sa hodí na akúkoľvek akciu.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

Obrovskou výhodou reproduktora je tiež jeho výdrž batérie na jedno nabitie. Akumulátor má celkovú kapacitu 4 800 mAh, vďaka čomu môže prehrávať vaše obľúbené skladby až 12 hodín v jednom kuse. Ako adaptér tu slúži konektor USB-C.

Ak teda chcete výkonný reproduktor za rozumnú cenu, ktorý pochádza od renomovaného výrobcu a ponúka vysokú spoľahlivosť, nad nákupom JBL Flip 6 by ste určite nemali dlho váhať. Keďže ho po kliknutí na tento odkaz môžete mať za 97,6 €, ide o ponuku, ktorá sa jednoznačne oplatí. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  DJI Mini 2 Fly More Combo kúpite po zľave za super cenu. Ide o jeden z najlepších a najdostupnejších modelov na trhu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -