Každému sa raz hodí bezdrôtový inteligentný reproduktor, ktorý dokáže niekoľko hodín bez prítomnosti elektrickej zásuvky vo vysokej kvalite prehrávať hudbu. JBL GO 3 je presne takýmto zariadením a na Slovensku sa predáva, ako teplé rožky. Po príjemnej zľave ho viete získať za super cenu. Slúžiť vám vydrží dlhé roky.

Aj napriek svojim drobným rozmerom dokáže prekvapiť hutným zvukovým prejavom. JBL GO 3 je vhodný do interiéru, ale dobre poslúži napríklad na oslave v exteriéri. Je ako stvorený na výlety na pláž, chatu či piknik a čo je dôležité, spoločnosť JBL myslela aj na jeho odolnosť. Okrem odolnej konštrukcie, ktorá prežije aj pád spĺňa GO 3 certifikáciu IPX7. Vďaka tomu mu neublíži dážď a ani trocha vody z bazéna.

JBL GO 3 sa na Slovensku štandardne predáva len za 44,9 €, čo je adekvátny poplatok za to, že si svoju obľúbenú hudbu môžete vziať všade so sebou. Určite vás ale poteší aj drobná zľava, vďaka ktorej reproduktor vo finále kúpite extrémne lacno. Po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať len za 39 €.

Zdroj: YouTube / Tech Barn

JBL GO 3 má Bluetooth 5.1, vďaka čomu sa ľahko a rýchlo spáruje s akýmkoľvek iOS, alebo Android zariadením. Takisto sa od neho môžete so smartfónom vzdialiť až na cca 10 metrov a on nepreruší prehrávanie. Celkový výkon je 4,2 W vo frekvenčnom rozsahu od 110 Hz do 20000 Hz. Aj keď to možno vyzerá málo, v praxi vám to pri bežných príležitostiach určite bude stačiť. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že ho v 90 % prípadoch nebudete dávať naplno ale postačí vám 50 – 75 % hlasitosť.

JBL GO 3 je fantastický aj po stránke výdrže batérie. V tejto disciplíne doslova exceluje, nakoľko vám dokáže fungovať až 5 hodín na jedno nabitie! Toto všetko pri váhe len 209 gramov.

JBL Clip 4 je o trochu drahší, no ponúka oveľa viac

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Pokiaľ sa vám výkon a výdrž batérie JBL GO 3 predsa zdá, ako nedostatočná, existuje riešenie. Výrobca ponúka aj iný reproduktor, ktorý nesie označenie JBL Clip 4. Tento drobný reproduktor má pevnejšie pútko na uchytenie a rovnako ponúka vyšší výkon 5 W a to vo frekvenčnom rozsahu od 100 Hz do 20000 Hz.

Ďalším plusovým bodom je potom výdrž batérie, ktorá je oproti JBL GO 3 až dvojnásobná. Zariadenie výdrží presne 10 hodín prehrávania skladieb na jedno nabitie. Čo však cena?

Prečítajte si tiež  iPhone 13 je extrémne lacný: Slováci majú skvelú príležitosť na výhodnú kúpu

JBL Clip 4 sa štandardne predáva za 64,9 €, no po kliknutí na tento odkaz ho získate už za 48,98 €. Oproti JBL GO 3 je to v podstate len 10 € príplatok, čo za výrazne lepší hardvér nie je zas tak veľa. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -