Kompaktné reproduktory so silným zvukom sa stali trendom poslednej doby. Tieto zariadenia ponúkajú vstavaný akumulátor, vysoký výkon a zároveň ich viete kúpiť za nízku cenu. Platí to aj pre JBL GO 3, ktorý je na Slovensku jedným z najpredávanejších produktov svojho druhu. Dôvodom je aj to, že ho teraz po zľave zoženiete mimoriadne lacno.

Aj napriek tomu, že JBL GO 3 vyzerá ako reproduktor s veľmi slabým zvukom, v skutočnosti zvláda okrem interiéru vcelku dobre rozozvučiť aj exteriér. Nech už si ho vezmete na pláž, chatu alebo piknik, vo všetkých prípadoch vám bude robiť radosť. Výrobca preň navrhol odolnú konštrukciu a takisto certifikáciu IPX7, vďaka čomu JBL GO 3 prežije aj dážď alebo trochu vody z bazéna.

Absolútne fantastická je cena tohto reproduktora. Svoju obľúbenú hudbu si so sebou môžete nosiť už za 44,9 €, no po kliknutí na tento odkaz to môže byť dokonca len 36 €. Je to teda krásny dôkaz toho, že za málo peňazí dnes dokážete získať veľa muziky.

JBL GO 3
Zdroj: YouTube / The Product Lab / CEONTHEMAKING (úprava redakcie)

JBL GO 3 podporuje technológiu Bluetooth 5.1. takže sa dá bezproblémov spárovať s akýmkoľvek iOS alebo Android zariadením. Dosah bezdrôtového pripojenia môže byť až 10 metrov a celkový výkon reproduktoru je 4,2 W vo frekvenčnom rozsahu od 110 Hz do 20000 Hz.

Hoci sa vám to môže zdať na prvý pohľad málo, verte nám, že v rámci bežného použitia to úplne stačí. Vo väčšine prípadoch zvuk nebudete dávať na viac, ako trištvrte maximálnej hodnoty. Navyše, kapitolou samou o sebe je aj výdrž batérie, ktorý dosahuje na jedno nabitie až 5 hodín!

JBL Clip 4 je výrazne lepší a nie o toľko drahší

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Ak hľadáte alternatívu s trochu vyšším výkonom a lepšou výdržou batérie, môže ňou byť o niečo drahší reproduktor JBL Clip 4. Namiesto 4,2 W ponúka celkový výkon až na úrovni 5 W a to vo frekvenčnom rozsahu od 100 Hz do 20000 Hz. Rovnako, ako JBL GO 3 je aj vodeodolný a výdrž batérie predstavuje 10 hodín na jedno nabitie (namiesto 5 hodín).

Rozhodujúca však môže byť cena. JBL Clip 4 sa bežne predáva za 64,9 € a po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete od 49 €. Pravda, je to o niečo drahší produkt, no za spomínaných cca 13 € získate dvojnásobnú výdrž batérie, trochu lepší zvuk a solídnejší systém pripevnenia. Rozhodnutie, ktorý „mini-reproduktor“ si napokon vyberiete ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Doživotná licencia za pár eur. Slováci môžu ušetriť a zbaviť sa predplatného
JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -