Spoločnosť JBL, ktorú vlastní Harman&Kardon je priekopníkom v oblasti vývoja a výroby kompaktných bezdrôtových reproduktorov, ktoré zvládnu aj tvrdšie zaobchádzanie. Za veľmi prijateľnú cenu vám vedia pri rôznych príležitostiach sprostredkovať kvalitný zvuk, vďaka čomu si užijete príjemné chvíle s priateľmi, ale pokojne aj sami so sebou. Jedným z najdostupnejších produktov v ponuke je JBL GO 3. Po zľave ho kúpite mimoriadne lacno.

Toto šikovné zariadenie bolo vyrobené so zreteľom na to, že bude používané v exteriéri. Aj preto má veľmi odolnú konštrukciu, ktorá prežije tvrdšie zaobchádzanie, vrátane putka na zavesenie. Reproduktor je dokonca vodeodolný vďaka certifikácii IPX7, takže mu neublíži dážď, alebo nevinné vyšplechnutie z bazéna.

Čo sa týka ceny, výrobca ponúka svoj JBL GO 3 už sám o sebe veľmi lacno. V štandardnej ponuke ho zoženiete od 44,9 €, čo je veľmi prijateľná čiastka. Ak ale kliknete na tento odkaz, zariadenie získate od 37,50 €, vďaka čomu ešte nejaké to euro ušetríte. Za málo peňazí teda dostanete poriadnu porciu muziky.

JBL GO 3
Zdroj: JBL

Reproduktor je možné spárovať cez Bluetooth 5.1 s akýmkoľvek mobilným zariadením na vzdialenosť cca 10 metrov, alebo počítačom a následne sa môžete tešiť na zvuk s výkonom 4,2 W a frekvenčný rozsah od 110 Hz do 20000 Hz. Aj keď sa to možno nezdá, tento reproduktor zvládne rozozvučať väčšiu miestnosť.

Výdrž batérie je pri JBL GO 3 taktiež viac ako slušná. Na jedno nabitie zvládne hrať až 5 hodín.

JBL GO 3
Zdroj: JBL

A ak hľadáte niečo lacnejšie, JBL ponúka ešte jeden produkt, ktorý môže spĺňať vaše požiadavky. Ide o JBL GO Essential, ktorý výrobca predáva za 30 €, no vy ho môžete získať za cca 25 € po kliknutí na tento odkaz.

Počítať však musíte s tým, že toto zariadenie má o čosi menší výkon 3,1 W a tiež podporuje technológiu Bluetooth 4.2. Na druhej strane ale ponúka rovnakú certifikáciu IPX7 či výdrž batérie na úrovni až 5 hodín. Z nášho pohľadu sa ale určite viac oplatí JBL GO 3.

JBL GO Essential
Zdroj: JBL

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 Pro bol mesiac v zamrznutom jazere. Po vytiahnutí fungoval bez jedinej chyby
Môže ťa zaujímať
- Reklama -