Malý bezdrôtový reproduktor sa z času na čas hodí úplne každému. Je jedno, či ho vytiahnete v lete pri bazéne, alebo v zime na chate počas lyžovačky. JBL GO 3 je pripravený slúžiť aj v drsnejších podmienkach a jeho zvukový prejav neurazí vôbec nikoho. Navyše teraz tento malý a sympatický reproduktor kúpite za fantastickú cenu. Slúžiť vám bude roky.

JBL GO 3 disponuje odolným dizajnom, ktorý je certifikovaný v rámci normy IPX7. V praxi to znamená, že keď ho náhodou oblejete vodou, alebo vám naň zaprší, vôbec nič sa mu nestane. Reproduktor je tiež veľmi kompaktný a s váhou 209 gramov aj ľahký. Napriek tomu sa však nemusíte báť, že by bol jeho zvukový predaj slabý, alebo nevýrazný. Práve naopak. Poväčšine času ho nebudete mať nastavený na 100 % hlasitosť, ale bohate vám bude stačiť aj 60 – 70 %. Maximálny výkon je 4,2 W vo frekvenčnom rozsahu od 110 Hz do 20000 Hz.

Čo sa potom týka ceny, tá je taktiež veľmi férová a dostupná. Veď ide o produkt od spoločnosti JBL. Tá si za zariadenie štandardne pýta 44,99 €, avšak vy ho môžete získať po kliknutí na tento odkaz už za 36,5 €, vďaka čomu na ňom čo to ušetríte. Nemusí to byť navyše len skvelý spoločník pre vás, ale aj vhodný darček pod vianočný stromček. Určite poznáte viacero ľudí, ktorým by sa z času na čas takýto reproduktor hodil.

JBL GO 3
Zdroj: YouTube / The Product Lab / CEONTHEMAKING (úprava redakcie)

JBL GO 3 je vybavený pripojením Bluetooth 5.1 a samozrejme kompatibilitou s operačnými systémami iOS aj Android. Poteší tiež jeho akumulátor, ktorý disponuje celkovou výdržou až na úrovni 5 hodín. To vám pri bežných príležitostiach určite bude stačiť.

Za malý príplatok získate vďaka JBL Clip 4 oveľa viac 

Pokiaľ sa vám JBL GO 3 páči, no chceli by ste niečo s trochu vyšším výkonom a výrazne lepšou výdržou batérie na jedno nabitie, možno, že vás zaujme jeho o málo drahší braček JBL Clip 4.

JBL Clip 4
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Toto zariadenie ponúka výkon až na úrovni 5 W vo frekvenčnom rozsahu od 100 Hz do 20000 Hz a hlavne dvojnásobnú výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje až 10 hodín. Na dlhších akciách to oceníte určite viac.

Zaujímavá je tiež cena za tento reproduktor. Výrobca JBL Clip 4 štandardne predáva za 64,9 €, avšak vy ho môžete mať po kliknutí na tento odkaz už za 52,5 €. To je len o zanedbateľných 16 €. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Prečítajte si tiež  Slováci tieto JBL slúchadlá milujú. Vďaka zľave nestoja ani tretinu toho, čo najlacnejšie AirPods

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -