Mať doma bezdrôtový reproduktor sa hodí každému z nás. Z času na čas nastane situácia, kedy si chceme pustiť nahlas naše obľúbené skladby, no telefón na to jednoducho nestačí. Presne to sú chvíle, kedy by ste mali vytiahnuť JBL GO 3, ktorý teraz môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Napriek malým rozmerom poteší solídnym zvukom.

JBL GO 3 je síce nenápadný, no v praxi mimoriadne sofistikovaný produkt. V prvom rade má malé rozmery a kompaktný dizajn, vďaka čomu ho zmestíte úplne všade. Váži len 209 gramov. Takisto odolá vode v rámci normy IPX7 a odolné materiály zabezpečia, že vydrží aj tvrdšie zaobchádzanie.

Keďže ide o spoločnosť JBL, cena tohto zariadenia nie je vôbec vysoká. Štandardne sa pohybuje na úrovni iba 44,99 €, čo znie samo o sebe dostatočne výhodne. Na druhej strane, ak kliknete na tento odkaz, získate ho už za 32,8 €, vďaka čomu bude schopní ešte ušetriť. Životnosť tohto zariadenia dosiahne bez problémov niekoľko rokov, takže je to skutočne výhodná investícia.

Zdroj: YouTube / Tech Barn

No a zvuk? Jeho maximálny výkon je 4,2 W vo frekvenčnom rozsahu od 110 Hz do 20000 Hz. A ak sa vám to zdá málo, verte, že ho väčšinu času budete mať pustený maximálne na 75 % hlasitosti. Viac nebude potrebné.

Netreba tiež zabúdať na fakt, že JBL GO 3 disponuje technológiou Bluetooth 5.1 a samozrejme plnou kompatibilitou so všetkými možnými operačnými systémami vrátane iOS aj Androidu. Batéria zariadenia je dostatočne veľká na to, aby dokázala prehrávať vašu obľúbenú hudbu nepretržite až päť hodín. To je výborná hodnota. Ak sa vám teda JBL GO 3 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 32,8 €. Z nášho pohľadu ide o zaujímavý produkt, ktorého nákupom neurobí krok vedľa snáď vôbec nikto. Rozhodnúť sa, ale musí každý sám.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Amazfit BIP 5 sú po zľave extrémne lacné. Majú množstvo funkcií, zaoblený displej a dizajn inšpirovaný Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -