Nech už ste na grilovačke, rodinnej oslave, alebo párty, vždy sa hodí mať výkonný a odolný reproduktor so vstavaným akumulátorom, ktorý nemusíte pripájať ku zdroju a postará sa o dlhé hodiny trvajúcu zábavu. Presne za týmto účelom si môžete kúpiť populárny JBL PartyBox 110. V zľave na ňom dokonca príjemne ušetríte.

Tento výkonný reproduktor sa vyznačuje silným zvukovým prejavom, ktorý dosahuje až 160 W vo frekvenčnom rozsahu od 45 Hz do 20000 Hz. Nakoľko ide o inteligentné zariadenie, ovládať ho môžete aj cez iOS či Android smartfón a aby toho nebolo málo, na jedno nabitie vám vydrží hrať až 12 hodín! Okrem iného má aj 3,5 mm Jack, podporuje Bluetooth 5.1 a zapojiť do neho viete tiež klasický USB kľúč.

Samotný JBL PartyBox 110 sa bežne predáva na hranici 400 €, čo za takéto zariadenie nie je málo peňazí, no zároveň nejde ani o extrémne premrštenú čiastku. Dnes však po kliknutí na tento odkaz reproduktor kúpite od 341 €, vďaka čomu na ňom krásne ušetríte.

JBL PartyBox 110
Zdroj: JBL

Tešiť sa okrem iného budete aj z vyššej vodeodolnosti vďaka norme IPX4. Ak vám na tento štýlový reproduktor zaprší, prípadne vyšplechne voda z bazéna, budete mať istotu, že sa mu vôbec nič nestane. Navyše sú jeho súčasťou aj svietiace efekty.

Tie dokážu dotvoriť atmosféru večera a vy sa vďaka tomu budete cítiť, ako na skutočnej párty. Netreba však zabúdať, že ide o veľký reproduktor a tomu zodpovedá aj jeho váha. JBL PartyBox 110 váži až 11 kilogramov, čo nemusí vyhovovať každému. Našťastie existuje alternatíva.

JBL PartyBox Encore je podstatne menšia alternatíva 

JBL
Zdroj: YouTube / True Techy

Pokiaľ hľadáte niečo menšie a kompaktnejšie, no zároveň chcete mať stále zachovaný silný zvuk, alternatívou môže byť reproduktor JBL PartyBox Encore.

Jeho celkový výkon dosahuje veľmi slušných 100 W a výdrž batérie sa pohybuje na úrovni až 10 hodín. Aj v tomto prípade sa môžete tešiť na odolnosť voči vode vďaka norme IPX4. Zároveň vás ale poteší nižšia váha, len na úrovni 6,9 kilogramu. A to je oproti JBL PartyBox 110 obrovský rozdiel.

Jednou nevýhodou v prípade JBL PartyBox Encore je snáď len jeho cena. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 344 €, čo je veľmi podobná čiastka, akú zaplatíte za JBL PartyBox 110. Je teda na vás, či preferujete brutálny zvuk a obrovské rozmery, alebo vám nebude vadiť trochu slabší prejav v kompaktnom balení. Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Doživotná licencia za pár eur. Slováci môžu ušetriť a zbaviť sa predplatného

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -