Pokiaľ hľadáte zlepšenie zvuku svojho televízora za rozumnú cenu, v podstate máte niekoľko možností. Môžete si kúpiť jednoduché reproduktory, celé domáce kino, alebo univerzálny soundbar, ktorý preferuje čoraz väčšie množstvo ľudí. Jeden z nich, JBL BAR 5.0 Multibeam kúpite v zľave za fantastickú cenu. Vydrží vám roky a vy ho budete vďaka jeho prejavu milovať.

JBL BAR 5.0 Multibeam podporuje technológiu Virtual Dolby Atmos, s ktorou do vašej obývačky prinesie plnohodnotný 3D zvuk zo svojej na oko kompaktnej konštrukcie. Maximálny výkon však dosahuje až 250 W, čo na takéto zariadenie zďaleka nie je málo. A aj keď JBL BAR 5.0 Multibeam nevyužíva žiaden subwoofer, basový prejav je viac, ako slušný. Toto riešenie sa hodí napríklad v bytoch, kde nechcete rušiť susedov hlučným subwooferom, ktorý máte umiestnený priamo na podlahe.

No a cena? JBL BAR 5.0 Multibeam je elegantne a prémiovo spracovaný soundbar, ktorý sa v čase svojho uvedenia na trh predával za 399 €. To je vcelku dosť, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite od 212 €, takže na nákupe ušetríte skoro 50 % z pôvodne ceny. A to sa z nášho pohľadu oplatí.

Zdroj: YouTube / TechLine (snímka obrazovky + úprava redakcie)

JBL BAR 5.0 Multibeam podporuje aj technológie Chromecast built-in, Apple AirPlay a Alexa Multi-Room Music, ktoré slúžia na pohodlné prenášanie hudby do reproduktora priamo z vášho mobilného zariadenia. Nepotrebujete tak káble a ani zapnutú TV, aby ste si urobili vo svojej domácnosti atmosféru so svojou obľúbenou hudbou.

Soundbar môže znieť ešte lepšie so subwooferom. Samsung má dostupné riešenie

Samsung HW-Q600
Zdroj: Samsung

Ak chcete mať kvalitný soundbar, ktorého zostava obsahuje aj kvalitný subwoofer, spoločnosť Samsung ponúka riešenie s kódovým označením HW Q60B. To má vďaka svojej zostave celkový výkon až na úrovni 360 W. Na palube sú tiež technológie Dolby Atmos, DTS Virtual:X, či Q-Symphony, ktoré vám spríjemnia váš každodenný život.

No a aká je cena? Samsung HW Q60B sa v čase svojho uvedenia na trh predával až za 459 €, avšak dnes ho kúpite oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je soundbar dostupný od 257 €, čo je len o pár desiatok eur viac, ako by ste zaplatili za JBL BAR 5.0 Multibeam. Finálne rozhodnutie, ale samozrejme nechávame len a len na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Špičkové Garmin Fenix 7 Sapphire Solar sú na Alze v extrémnej zľave. Zásoby sa míňajú (+ porovnanie s Apple Watch Ultra)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -