Pokiaľ hľadáte zlepšenie zvuku svojho televízora za rozumnú cenu, v podstate máte niekoľko možností. Môžete si kúpiť jednoduché reproduktory, celé domáce kino, alebo univerzálny soundbar, ktorý preferuje čoraz väčšie množstvo ľudí. Jeden z nich, JBL BAR 5.0 Multibeam kúpite v zľave za fantastickú cenu. Vydrží vám roky a vy ho budete vďaka jeho prejavu milovať.

JBL BAR 5.0 Multibeam podporuje technológiu Virtual Dolby Atmos, s ktorou do vašej obývačky prinesie plnohodnotný 3D zvuk zo svojej na oko kompaktnej konštrukcie. Maximálny výkon však dosahuje až 250 W, čo na takéto zariadenie zďaleka nie je málo. A aj keď JBL BAR 5.0 Multibeam nevyužíva žiaden subwoofer, basový prejav je viac, ako slušný. Toto riešenie sa hodí napríklad v bytoch, kde nechcete rušiť susedov hlučným subwooferom, ktorý máte umiestnený priamo na podlahe.

No a cena? JBL BAR 5.0 Multibeam je elegantne a prémiovo spracovaný soundbar, ktorý sa v čase svojho uvedenia na trh predával za 399 €. To je vcelku dosť, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite od 212 €, takže na nákupe ušetríte skoro 50 % z pôvodne ceny. A to sa z nášho pohľadu oplatí.

Zdroj: YouTube / TechLine (snímka obrazovky + úprava redakcie)

JBL BAR 5.0 Multibeam podporuje aj technológie Chromecast built-in, Apple AirPlay a Alexa Multi-Room Music, ktoré slúžia na pohodlné prenášanie hudby do reproduktora priamo z vášho mobilného zariadenia. Nepotrebujete tak káble a ani zapnutú TV, aby ste si urobili vo svojej domácnosti atmosféru so svojou obľúbenou hudbou.

Soundbar môže znieť ešte lepšie so subwooferom. Samsung má dostupné riešenie

Samsung HW-Q600
Zdroj: Samsung

Ak chcete mať kvalitný soundbar, ktorého zostava obsahuje aj kvalitný subwoofer, spoločnosť Samsung ponúka riešenie s kódovým označením HW Q60B. To má vďaka svojej zostave celkový výkon až na úrovni 360 W. Na palube sú tiež technológie Dolby Atmos, DTS Virtual:X, či Q-Symphony, ktoré vám spríjemnia váš každodenný život.

No a aká je cena? Samsung HW Q60B sa v čase svojho uvedenia na trh predával až za 459 €, avšak dnes ho kúpite oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je soundbar dostupný od 257 €, čo je len o pár desiatok eur viac, ako by ste zaplatili za JBL BAR 5.0 Multibeam. Finálne rozhodnutie, ale samozrejme nechávame len a len na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 klesol opäť pod hranicu 999 €. Obľúbený počítač Slovákov je vo výpredaji
Môže ťa zaujímať
- Reklama -