Pokiaľ chcete bezdrôtové slúchadlá s dobrým zvukom, ktoré sú skutočne špičkovo vybavené a majú niečo unikátne, v tom prípade by ste si mali kúpiť JBL Tour Pro 2. Toto zariadenie sa inšpirovalo dizajnom AirPods Pro, avšak vo svojej podstate je úplne iné. Teraz ho kúpite v cenovom zvýhodnení za zaujímavú cenu.

JBL Tour Pro 2 je v podstate vlajková loď ponuky výrobcu z kategórie TWS. Okrem ergonomického dizajnu, ktorý je na konci ukončený silikónovými štupľami ponúka aj 10 mm meniče či technológiu aktívneho potláčania okolitých zvukov (ANC). Nechýba ani funkcia Ambient Sound. Azda najviac vás však zaujme puzdro s dotykovým displejom, cez ktorý si budete môcť slúchadlá nastavovať, prispôsobovať a tiež ovládať.

No a cena? JBL Tour Pro 2 sa štandardne predávajú za 279 €, čo je zhodou okolností úplne rovnako, než koľko by ste zaplatili za AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple. Teraz však toto zariadenie viete získať lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva len za 248,09 €, vďaka čomu na jeho nákupe ušetríte skoro 30 €. Bežne sa takto výhodne zohnať nedá!

Súčasťou JBL Tour Pro 2 je aj kvalitný mikrofón, vďaka ktorému sa vám bude cez slúchadlá dobre telefonovať či veľká batéria. Nabíja sa cez USB-C konektor a vydrží až 40 hodín (slúchadla + puzdro). Samotné slúchadlá vydržia mimo puzdra až 10 hodín, čo je opäť viac, ako drvivá väčšina konkurentov. Vlastne je to jeden z najlepších údajov, o akom sme kedy písali.

Slúchadlá JBL Tour Pro 2 sú plne kompatibilné s operačnými systémami iOS aj Android a dokonca pre ne ponúkajú vlastnú aplikáciu. Na pripojenie slúži technológia Bluetooth 5.3. Ak sa vám teda toto zariadenie páčilo a chcete byť v niečom odlišní, JBL Tour Pro 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 248,09 €. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame tak ako vždy na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Inteligentné LED osvetlenie Govee opticky zväčší vašu TV. Po zľave je za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -