Pokiaľ si potrebujete kúpiť lacné bezdrôtové náhlavné slúchadlá za rozumnú cenu, dnes vám predstavíme riešenie, ktoré preferuje aj obrovské množstvo Slovákov. JBL Tune 520BT sa predávajú za veľmi výhodnú cenu a disponujú výbavou, ktorá vás určite poteší. Majú všetko, čo od nich bežný zákazník bude potrebovať.

Tak napríklad, JBL Tune 520BT disponujú jednoduchou skladacou konštrukciou, vďaka čomu sa ľahko prenášajú aj vtedy, keď ich práve nemáte na ušiach. Takisto sú vybavené 33 mm meničmi s kvalitným zvukom a podporujú kodeky A2DP, AVRCP či HFP. Slúchadlám samozrejme nechýba ani mikrofón a vďaka nízkej váhe, len 157 gramov, vás z nich nebude bolieť krk pri dlhšom nosení. Len pre porovnanie, AirPods Max majú až 385 gramov.

Čo sa týka ceny, tá je kapitolou samou o sebe. JBL Tune 520BT sú veľmi lacné zariadenie už v štandardnej ponuke spoločnosti JBL, nakoľko sa predávajú za dostupných 59 €. O to výhodnejšie, ale je, že po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 40 €, čo je absolútne fantastická cena. Rovnako môže ísť o zaujímavú voľbu, ak napríklad hľadáte šikovné bezdrôtové slúchadlá pre svoje dieťa, no nechcete do nich veľmi investovať.

JBL Tune 520BT
Zdroj: JBL

Sila JBL Tune 520BT sa ukazuje aj v oblasti výdrže batérie, nakoľko zariadenie zvládne prehrávať zvuk až 57 hodín bez prestávky. Ak ho teda budete používať každý deň na 5 – 8 hodín, do nabíjačky ho budete dávať cca raz týždenne. To vám veľmi spríjemní život. Navyše je tu aj konektor USB-C a podpora technológie Bluetooth 5.3, s ktorou JBL Tune 520BT spárujete s iPhonom, ale aj Androidom. Nie je dôležité, akú platformu používate.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť, že výrobca pre JBL Tune 520BT zaistil aj šikovnú mobilnú aplikáciu, ktorá slúži na jednoduché spárovanie a nastavovanie slúchadiel. Ak sa vám teda tento model zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 40 €. Samozrejme, že nejde o žiaden extrémne drahý produkt, no pre človeka, ktorý za slúchadlá nechce platiť veľa a hľadá slušný výkon za rozumné peniaze ide z nášho pohľadu o perfektnú voľbu. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 môže zapríčiniť to, že klesne priemerná cena iPhonu.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -