Moderné technológie už dávno nie sú extrémne predražené a napríklad aj náhlavné bezdrôtové slúchadlá dnes viete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Pekným príkladom sú aj JBL Tune 520BT, o ktorých môžeme napísať, že sú až extrémne lacné. Napriek tomu ponúkajú solídny výkon, dlhú výdrž batérie a veľa ďalších benefitov.

Toto zariadenie disponuje 33 mm meničmi a podporuje kodeky A2DP, AVRCP či HFP. Vďaka tomu sa môžete tešiť na relatívne kvalitný zvuk či už pri prezeraní filmov, ale aj počúvaní skladieb. JBL Tune 520BT disponujú aj skladacou konštrukciou či mäkkými náušníkmi, ktoré sú veľmi pohodlné na používanie. Celkový komfort zvyšuje aj hmotnosť, ktorá sa pohybuje na úrovni iba 157 gramov. Je to 2,5x menej v porovnaní so špičkovými AirPods Max od Apple. Pri JBL Tune 520BT vás teda určite nebude bolieť krk.

No a koľko toto zariadenie vlastne stojí? To je na tom to najlepšie. Štandardná cena za JBL Tune 520BT totiž štartuje na úrovni 59 €, čo je samo o sebe dosť málo, avšak vy ich po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 33,8 €. Je to teda skoro polovičná úspora za zariadenie, ktoré vám môže verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Veľkou výhodou týchto bezdrôtových slúchadiel je aj extrémna výdrž batérie na jedno nabitie. Zariadenie dokáže nepretržite prehrávať zvuk až 57 hodín, takže pri bežnom nosení ho budete dávať na nabíjačku len cca jeden až dvakrát týždenne. JBL Tune 520BT majú aj USB-C konektor, vstavaný mikrofón a vďaka štandardu Bluetooth 5.3 ich bez problémov spárujete s iOS aj Android zariadeniami.

Dokonca podporujú aj originál JBL aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť z App Store prípadne Google Play. Pokiaľ sa vám teda slúchadlá JBL Tune 520BT zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 33,8 €. Z nášho pohľadu ide o veľmi výhodnú cenu, za ktorú dostanete solídne vybavené zariadenie. Rozhodnúť sa ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro opäť klesli pod cenu 200,00 €. Za najlacnejší model potom nezaplatíte ani 130,00 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -