Hľadáte cenovo dostupné náhlavné bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám poskytnú kvalitné prehrávanie, pohodlný a kompaktný dizajn či dlhú výdrž batérie na jedno nabitie? Práve ste ich našli. JBL Tune 520BT sú na Slovensku absolútnym hitom a po zľave ich získate za mimoriadne výhodnú cenu. Aj keď možno nejde o prémiovú triedu, na bežné použitie vám budú určite stačiť.

Zariadenie disponuje prepracovanou uzatvorenou konštrukciou, s ktorou sa dá šikovne manipulovať, aby ste ho pohodlne preniesli z miesta na miesto. V JBL Tune 520BT nájdete tiež veľké 33 mm meniče s kvalitným prehrávaním zvuku a podporou kodekov A2DP, AVRCP či HFP. Samozrejmosťou je potom integrovaný mikrofón, vďaka čomu dokážete cez JBL Tune 520BT bez problémov telefónovať a toto všetko získate pri relatívne nízkej hmotnosti, len 157 gramov. Pre rýchle porovnanie, prémiové náhlavné AirPods Max od Apple vážia neuveriteľných 385 gramov!

No a čo cena? Pri JBL sme si už zvykli na to, že produkty z dielne tejto spoločnosti nebývajú veľmi drahé. Pri slúchadlách JBL Tune 520BT to však platí dvojnásobne. Zatiaľ čo ich bežná predajná cena štartuje len na úrovni 59 €, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 44 €. A to je z nášho pohľadu ponuka, ktorá sa určite oplatí.

Extrémna výdrž batérie, ktorá vás šokuje 

JBL Tune 520BT
Zdroj: JBL

Na JBL Tune 520BT je fantastická ešte jedna vec. Ich výdrž batérie. Pokiaľ nemáte radi svoje elektronické zariadenia často nabíjať, v tomto prípade budete od tohto otravného procesu skoro úplne odbremenení.

Vstavaný akumulátor totiž zvládne prehrávať hudbu až 57 hodín v kuse, čo znamená, že ak budete JBL Tune 520BT používať 8 hodín denne, vydržia vám približne týždeň na jedno nabitie.

Zariadeniu sa dopĺňa energie cez štandard USB-C a okrem iPhonu či Androidu ich viete vďaka technológii Bluetooth 5.3 pripojiť aj na svoj počítač. Výrobca to navyše pri smartfónoch posunul na celkom novú úroveň a pre JBL Tune 520BT tu ponúka vlastnú mobilnú aplikáciu, cez ktorú sa dajú slúchadlá dodatočne nastavovať. No skrátka ideálne, čo poviete?

JBL Tune 520BT
Zdroj: JBL

Dostupné JBL Tune 520BT získate po kliknutí na tento odkaz za najlepšie ceny na Slovensku. Určite to nie sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá na trhu, no to od nich ani nikto nečaká. Naopak v pomere cena / výkon / protihodnota snáď ani nemajú svojho konkurenta. A to je na tom celom to krásne, čo poviete?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -