Ak radi počúvate hudbu, prípadne sledujete filmy, seriály alebo videá cez internet, určite sa vám hodia kvalitné bezdrôtové slúchadlá. Ak si navyše chcete užiť všetok zvuk vo vysokej kvalite, dnes vám dáme jeden tip na produkt, ktorý si určite zamilujete. Sú ním JBL Tune 720BT, ktoré sa predávajú za extrémne výhodnú cenu.

Výrobca sa v rámci modelu Tune 720BT hrdí tým, že v ňom používa veľké 40 mm dynamické meniče. Tie dokážu poslucháčovi sprostredkovať technológiu JBL Pure Bass. Jej názov hovorí snáď za všetko. Rovnako tu nájdete aj špičkovú konektivitu vďaka podpore technológie Bluetooth 5.3 a nechýba ani moderný dizajn s veľmi pohodlnými náušníkmi. Koľko však tieto slúchadlá stoja?

Potešíme vás, pretože JBL Tune 720BT sa štandardne predávajú len za 79,99 €, čo je za takto dobre vybavený produkt samo o sebe dosť málo. Ešte lepšou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 64,8 €. Nejde síce o žiadnu extrémnu zľavu, no pri nákupe už tak dosť lacného produktu vás určite poteší.

JBL 720BT
Zdroj: JBL

Veľkou výhodou JBL Tune 720BT nie je len ich kvalitný zvuk či moderný dizajn, ale aj špičková výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje extrémnych 76 hodín prehrávania. Zariadenie by teda teoreticky malo byť schopné púšťať hudbu viac, ako 3 dni v kuse. V praxi to pre vás znamená skôr to, že ho budete nabíjať sporadicky. Navyše disponuje aj technológiou rýchleho nabíjania, vďaka čomu získate za 3 minúty dosť energie na to, aby ste mohli hudbu počúvať po dobu troch hodín!

Ak sa vám teda JBL Tune 720BT zapáčili a hľadáte kvalitné slúchadlá za primeranú cenu, z nášho pohľadu ide o voľbu, ktorou neurobíte krok vedľa. Navyše si môžete vybrať aj z viacerých farieb. Po kliknutí na tento odkaz kúpite slúchadlá za 64,8 €. Určite môže ísť aj o výborný vianočný darček pre vaše deti, alebo blízkych. Rozhodnutie nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 kúpite v zľavách brutálne výhodne. Oplatí sa ešte tento starší model?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -