Spoločnosť JBL patrí medzi popredných výrobcov bezdrôtových reproduktorov či slúchadiel, ktoré sú častokrát aj cenovo dostupné. Do tejto kategórie môžeme jednoznačne zaradiť aj slúchadlá JBL Tune 760NC, ktoré disponujú až 40 mm meničmi a sú dôkazom toho, že príslovie „za málo peňazí veľa muziky“ môže byť skutočne realitou. JBL Tune 760NC sa totiž na slovenskom trhu predávajú za extrémne nízku cenu.

Toto zariadenie je vyrobené tak, aby vám sadlo na uši ako uliate a nikde vás netlačilo. JBL na to používa špeciálnu formu. Samozrejmosťou je uzavretá konštrukcia, ktorá vás spolu s ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov) dokonalo odbremení od všetkých ruchov, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí. Na pripojenie budete využívať technológiu Bluetooth 5.0, pričom JBL Tune 760NC budete môcť napojiť ako na iPhone, tak aj na Mac či napríklad na klasický počítač s operačným systémom Windows. Je to len na vás.

Čo sa týka ceny, tá bude v prípade rozhodovania veľmi dôležitá. Aj keď sú JBL Tune 760NC veľmi dobre vybavený produkt, normálne sa predávajú len za cca 130 €, čo je zhruba rovnaká cena, za akú kúpite tie najlacnejšie a najdostupnejšie AirPods 2. generácie (2019) po zľave. Keďže však JBL Tune 760NC sú v predaji už nejaký ten piatok, po kliknutí na tento odkaz ich môžete kúpiť už za 84 €, vďaka čomu na nich krásne ušetríte a hlavne získate produkt, ktorý vám vydrží niekoľko rokov.

JBL Tune 760 NC
Zdroj: JBL (úprava redakcie)

Nezabúdajte pri tom, že JBL Tune 760NC vynikajú aj v oblasti výdrže batérie. JBL hovorí vo svojich oficiálnych materiáloch až o 50 hodinách na jedno nabitie, vďaka čomu vás nebude otravovať časté pripájanie slúchadiel na nabíjací kábel. Za takúto nízku cenu je to preto z nášho pohľadu veľmi dobrý deal.

JBL má náhlavné slúchadlá aj za cenu do 50 €

JBL 720BT
Zdroj: JBL

Pokiaľ sa vám zdajú JBL Tune 760NC príliš drahé, prípadne preferujete skôr dostupnejšie produkty a nepotrpíte si tak na funkciách ako ANC, existuje alternatíva, na ktorej príjemne ušetríte. Výrobca totiž predáva aj JBL Tune 720BT, ktoré sú skoro o polovicu lacnejšie

Tieto slúchadlá sa v prvom rade pripájajú za pomoci moderného štandardu Bluetooth 5.3 no vo vnútri sa skrývajú menšie, „len“ 33 mm meniče. Taktiež tu nie je spomínané ANC, no naopak sa môžete tešiť na dlhšiu, až 57 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie. A koľko tieto slúchadlá vlastne stoja?

Prečítajte si tiež  JBL Charge 5 s brutálnym zvukom kúpite v zľave. Nevadí mu voda a nabije vám telefón

V bežnom predaji sa ponúkajú za 59 €, avšak vy ich môžete získať po kliknutí na tento odkaz len za 47 €. Rozhodnutie, ktoré zariadenie si napokon vyberiete nechávame samozrejme na vás. Každopádne v oboch prípadoch pôjde o výbornú voľbu pre osobné použitie aj ako darček pod vianočný stromček.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -