Pokiaľ si chcete zaobstarať kvalitné náhlavné bezdrôtové slúchadlá, dá sa to aj relatívne lacno. Spoločnosť JBL ponúka model Tune 760NC, ktorý disponuje kvalitným zvukom a tiež dobrou hardvérovou výbavou. Najlepšie na ňom je, že ho viete kúpiť za veľmi výhodnú cenu.

Slúchadlá JBL Tune 760NC majú k dispozícii výkonné 40 mm meniče, ktoré vám poskytnú kvalitné prehrávanie všetkých tónov vrátane bás. Zároveň sú navrhnuté so zreteľom na to, aby boli maximálne mäkké a pohodlné. Počas nosenia vás vďaka tomu nebudú tlačiť. Obrovskou výhodou týchto slúchadiel je aj prítomnosť technológie ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Vďaka tej vaše obľúbené skladby nebudú prerušovať hlasné zvuky z vášho okolia.

Čo sa potom týka ceny, tak tá je absolútne fantastická. Hoci sa JBL Tune 760NC pôvodne predávali za cca 130 €, dnes je situácia úplne iná a získať ich môžete v podstate za polovicu. Po kliknutí na tento odkaz sa predávajú už od 68,2 €, vďaka čomu viete na nákupe veľmi slušne ušetriť. Za tieto peniaze pri tom získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko rokov.

JBL Tune 760 NC
Zdroj: JBL (úprava redakcie)

JBL Tune 760NC podporujú technológiu Bluetooth 5.0 a kompatibilné sú ako s iOS, tak aj s Androidom. Rovnako si ich však môžete pripojiť napríklad aj na macOS, alebo Windows. Samozrejmosťou je aj integrovaný mikrofón.

V neposlednom rade treba spomenúť, že na nabíjanie slúži USB-C konektor a výdrž batérie dosahuje až 50 hodín, čo je absolútne fantastická hodnota. Vďaka takto veľkému akumulátoru budete slúchadlá dávať na nabíjačku cca raz za 3 dni pri aktívnom používaní. Za zmienku tiež stojí celková váha, ktorá je na úrovni iba 220 gramov. JBL Tune 760NC sú vďaka tomu vhodné na bežné nosenie, ale aj do fitka. Ak sa vám teda zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 68,2 €. V tejto cene ide o veľmi výhodnú ponuku.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung smart monitor M8 skopíroval iMac 24". Kúpite ho extrémne lacno a dokonca sa vám to aj viac oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -